تيم يک و يک ليگ برتر
شماره خبر : 139318

 توقف سايپا روي يک – يک

سايپا با تساوي مقابل فولاد براي چهارمين هفته متوالي به نتيجه يک بر يک مقابل حريفانش دست يافت.
سايپا که در ديدار هفته دهم خود مهمان فولاد خوزستان بود، نتوانست مقابل حريف ده نفره خود نتيجه اي بهتر از تساوي يک بر يک کسب کند. شاگردان علي دايي که بعد از برد يک بر صفر مقابل استقلال در هفته چهارم ديگر رنگ برد را نديده اند، در چهار بازي اخير خود چهار نتيجه مشابه يک بر يک کسب کرده اند. آنها از اين چهار ديدار که مقابل پارس جنوبي جم، ذوب آهن، سپيدرود و فولاد برگزار کرده اند، به يک امتياز بازي ها بسنده کرده و با اين مساوي ها به ميانه جدول تنزل کرده اند. 
سايپا مقابل پارس جنوبي جم و سپيدرود علي رغم برتري و کسب نتيجه در ثانيه هاي پاياني با دريافت گل، 3 امتياز خانگي را با يک امتياز تعويض کرد. عادت بدي که نارنجي پوشان به آن دچار شده اند و در دقايق پاياني تمرکز خود را از دست مي دهند.
جالب است بدانيد شاگردان دايي که تا پايان هفته دهم 13 گل دريافت کرده اند، 9 گل را در 30 دقيقه پاياني بازي ها دريافت نموده اند که بايد شهريار فکري اساسي براي معضل تيمش بکند. ضمن اينکه آنها تنها در ديدار مقابل استقلال تهران موفق به ثبت کلين شيت شده اند و در 9 ديدار ديگري که به ميدان رفته اند، دروازه شان توسط حريفان باز شده است.
علي دايي و سايپا در هفته يازدهم بايد به مصاف پرسپوليس بروند.
ارسال در: سه شنبه 2 آبان ساعت 05:12 (1396/8/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن