مجيد جلالي در مسير جاودانگي
شماره خبر : 139319

 مجيد جلالي در مسير جاودانگي

مجيد جلالي و پيکان با برد 6 بازي اخير خود و کسب 18 امتياز موفق شدند به صعود چشمگيري در جدول ليگ برتر تجربه کنند.
پيکاني ها در ادامه ي روند خوب خود در هفته دهم نيز موفق به شکست شاگردان يحيي گل محمدي در تراکتورسازي شدند تا ششمين برد متوالي خود را جشن بگيرند. شاگردان مجيد جلالي که بعد از باخت به سپيدرود رشت در هفته چهارم، روند رو به رشد خود را در پيش گرفتند، در 6 بازي اخير خود توانستند تيم هاي فولاد خوزستان، پرسپوليس، نفت تهران، سياه جامگان، گسترش فولاد و تراکتورسازي تبريزرا از پيش رو بردارند تا در جدول رده بندي 20 امتيازي شوند.
 پيش از اين مجيد جلالي از روزهاي خوب تيمش از هفته ي پنجم به بعد خبر داده و مدعي شده بود با پتانسيلي که در اختيار دارد، شاگردانش مي توانند به جمع بالانشينان ليگ بپيوندند. حالا او وعده اش را عملي کرده و با ارائه بازي هاي خوب موفق به کسب 18 امتياز از 6 بازي اخير شده است. جلالي با اين برد موفق به ثبت 6 پيروزي متوالي در ليگ برتر شده و از اين حيث با رکورد پرسپوليس برابري مي کند. پرسپوليسي ها در ليگ شانزدهم از هفته 15 تا 21 موفق به کسب 6 برد متوالي شدند و حالا در صورتي که پيکان در هفته يازدهم موفق به شکست حريف خود شود، مجيد جلالي و شاگردانش جاودانه خواهند شد.
 پيکاني ها در هفته ي يازدهم، مهمان سپاهان اصفهان خواهند بود و مي توانند روند موفقيت خود را تدوام ببخشند. حالا بايد منتظر ماند و ديد مجيد جلالي مي تواند نوار بردهاي خود را مقابل تيم نه چندان رو به راه سپاهان ادامه دهد يا نه؟
ارسال در: سه شنبه 2 آبان ساعت 05:15 (1396/8/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن