نوري: از پله‌هاي ورزشگاه که پايين رفتم پرسپوليس گل زد
شماره خبر : 139324
پيشکسوت و عضو کميته فني باشگاه استقلال روايت جالبي از دربي‌هايي دارد که براي آبي‌پوشان پايتخت به ميدان رفته است.

محمد نوري درباره دربي هشتادوپنجم تهران که روز پنجشنبه برگزار مي‌شود، اظهار داشت: با توجه به نمايشي که از استقلال برابر نساجي قائمشهر ديدم، اين تيم روند رو به رشدي داشت و بازيکنان سرحال‌تر از قبل بودند. مشخص است وينفرد شفر به خوبي روي مسائل بدني و تاکتيکي کار کرده است و اين نويد را مي‌دهم که استقلال بتواند پنجشنبه بازي خوبي در دربي انجام دهد.

وي افزود: شفر خيلي خوب روي مسائل روحي - رواني تيم هم کار کرده و همان‌طور که گفتم شرايط استقلال بهتر شده است. احتمال تساوي در دربي هشتادوپنجم زياد است، اما اميدوارم برنده دربي استقلال باشد.

عضو کميته فني باشگاه استقلال در مورد دربي سال 75 که با اخراج او همراه بود، گفت: دقيقه 85 بود که داور من را به ناحق اخراج کرد. جمال شريف داور آن بازي، کفه ترازوي سوت‌هايش را به سمت پرسپوليس برده بود. من در کورس با مهدي مهدوي‌کيا که شانه‌به‌شانه هم بوديم، قرار داشتم که داور خطا اعلام کرد و کارت قرمز نشان داد! وقتي قصد داشتم از زمين خارج شوم، احمدرضا عابدزاده از دور آمد سمت من و گفت که خوشحالم بيرون مي‌روي، چون پدر ما را در آوردي! او گفت خيال‌مان راحت شد و الان گل مي‌زنيم. وقتي از پله‌هاي ورزشگاه پايين رفتم صداي تماشاگران را شنيدم. اول فکر کردم استقلال گل زده، اما ديدم پرسپوليس به گل رسيده است. باور کنيد مقصر من نبودم، اما همه ديدند که خلاء يک بازيکن حتي در يکي دو دقيقه هم چقدر تأثيرگذار است. پرسپوليس يک بر صفر بازي را برد، پرسپوليسي که بعد از هفت سال موفق به شکست استقلال شد.

نوري با اشاره به دربي سال 73 که جنجالي به پايان رسيد، گفت: در آن بازي 2 بر صفر عقب بوديم. من هافبک وسط بودم که به جواد زرينچه گفتم تو برو سمت راست و هر توپي مي‌آيد، روي دروازه بريز! همين ترفند هم جواب داد و دو گل زديم و بازي مساوي شد. يک گل‌مان را هم به اشتباه آفسايد گرفتند. در يک صحنه، شيرمحمدي بازيکن پرسپوليس امير قلعه‌نويي را زد، به سمت شيرمحمدي رفتم و گفتم براي چه مي‌زني؟ در ادامه بازي، در گوشه هجده قدم، مجتبي محرمي من را زد، قلعه‌نويي اين بار به هواي من آمد جلو و اعتراض کرد. در ادامه درگيري‌ها پيش آمد. محرمي به قلعه‌نويي مشت زد و امير هم به او لگد زد. بعد هم تماشاگران وسط زمين ريختند و بازي نيمه تمام ماند. باور کنيد اگر بازي ادامه پيدا مي‌کرد، پرسپوليس را شکست مي‌داديم.

ارسال در: سه شنبه 2 آبان ساعت 11:28 (1396/8/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن