داوري‌ها هر هفته به ضرر ما شده است
شماره خبر : 139326
مديرعامل باشگاه سياه‌جامگان گفت: خواهش مي‌کنم يک امتياز بازي با پرسپوليس را از ما کسر کنند، چون از آن روز اشتباهات داوري به ضرر ما رقم خورده است.

علي عباسي درباره اظهارات قاسم حسن‌زاده مالک خونه به خونه مبني بر اينکه عليرضا مرزبان به ليدرهاي خونه به خونه پول داده تا براي اين تيم حاشيه درست کند، اظهار داشت: پاسخي به اين حرف‌ها ندارم و آن را به افکار عمومي مي‌سپارم. همه مرزبان را مي‌شناسند و فکر نمي‌کنم چنين مربي‌اي باشد. قطعا مرزبان و وکيلش در اين رابطه پاسخ خواهند داشت.

وي با انتقاد از داوري‌هاي هفته‌هاي گذشته گفت: خواهش مي‌کنم يک امتياز بازي با پرسپوليس را از ما کسر کنند تا ديگر اشتباهات داوري براي ما رخ ندهد. از آن روز که اشتباه داوري به سود ما بود، تمام قضاوت‌ها به ضررمان تمام شد. خواهش مي‌کنم در انتخاب داوران دقت کنند. سرنوشت تيم‌ها بسته به تصميم داوران است و تأثير مستقيم دارد و ممکن است يک تيم را از عرش به فرش ببرد.

مديرعامل باشگاه سياه‌جامگان خاطرنشان کرد: همين جا خواهش مي‌کنم که يک امتياز بازي با پرسپوليس را از ما کسر کنند، چرا که از آن روز به بعد هر هفته اتفاقات داوري به ضرر ما رقم خورده است. ظاهرا داوران مي‌ترسند صحنه‌هاي پنجاه - پنجاه را به سود سياه‌جامگان بگيرند تا حرف و حديثي پيش نيايد، در صورتي که هر هفته ضرر کرده‌ايم.

بيشتر بخوانيد: عباسي: جام حذفي آنقدر مهم نيست که مرزبان به ليدرهاي خونه به خونه پول بدهد

ارسال در: سه شنبه 2 آبان ساعت 11:33 (1396/8/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن