پيوس:‌ پرسپوليس از هر لحاظ سرتر از استقلال است و برنده مي‌شود
شماره خبر : 139337
مهاجم پيشين تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نظر من پرسپوليس از هر لحاظ سرتر از استقلال است، ولي بايد ديد در زمين چه اتفاقاتي رخ خواهد داد.

فرشاد پيوس در مورد بازي پرسپوليس - استقلال که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد، اظهار داشت:‌ من معتقدم که شرايط اين دربي با دربي‌هاي چند سال اخير متفاوت است. سرمربي استقلال با جو اين مسابقه آشنا نيست. او شناخت زيادي از پرسپوليس ندارد و حتي من معتقدم هنوز هم استقلال را به صورت کامل نمي‌شناسد.

وي در ادامه يادآور شد: در سال‌هاي گذشته ما شاهد چنين شرايطي نبوديم، ولي حالا روي نيمکت استقلال فردي خواهد نشست که آشنايي زيادي با جو اين مسابقه ندارد.

مهاجم پيشين تيم فوتبال پرسپوليس خاطر نشان کرد: به نظر من انگيزه پرسپوليس در اين مسابقه بيشتر از استقلال است و آمادگي بدني بازيکنان اين تيم هم در سطح بسيار بالايي است، چون آنها در سطح آسيا بازي کرده و حتي تا نيمه نهايي بالا آمدند. به نظر من پرسپوليس از هر لحاظ سرتر از استقلال است، ولي بايد ديد در زمين چه اتفاقاتي رخ خواهد داد.

پيوس در مورد پيش‌بيني‌اش  از نتيجه اين بازي گفت:‌ من معتقدم که پرسپوليس دربي را با برد پشت سر خواهد گذاشت. در صحبت‌هايم هم اشاره کردم که شرايط اين تيم کاملاً بهتر است و اگر اتفاق خاصي رخ ندهد پرسپوليس پيروز خواهد شد.

وي با ابراز تأسف از درگذشت ابراهيم آشتيابي خاطر نشان کرد: خبر تلخ و ناراحت‌کننده‌اي بود و همه پرسپوليسي‌ها را ناراحت کرد. آشتياني بخشي از تاريخ باشگاه پرسپوليس است و خيلي ناراحتم که در بين ما نيست. درگذشت آشتيابي را به اهالي فوتبال، پرسپوليسي‌ها و خانواده آن مرحوم تسليت مي‌گويم.

ارسال در: سه شنبه 2 آبان ساعت 12:05 (1396/8/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن