گل‌محمدي: خيلي خوشحالم که با تيم دايي در فينال بازي خواهيم کرد
شماره خبر : 140303
سرمربي تراکتورسازي گفت: بازي پاياپايي انجام داديم و در ضربات پنالتي به برتري رسيديم.

يحيي گل محمدي بعد از برتري تيمش مقابل پديده گفت: بازي خوبي بود و هم براي ما و هم براي آنها بازي مفيدي بود. در جام شهدا بازي مهمي داشتيم که يک ديدار تدارکاتي بود. خوشبختانه بازيکنان در شرايط مسابقه قرار مي‌گيرند و جا دارد از برگزار کنندگان اين تورنمنت تشکر کنيم. اميدوارم بتوانيم از پس رقباي خود در ليگ بر بياييم.

سرمربي تراکتورسازي در خصوص اينکه تيمش با چه انگيزه‌اي وارد مسابقات شد، گفت: نمي‌خواهم وارد جزئيات اين مسئله شوم ولي ما براي برد در همه بازي‌ها به ميدان مي‌آييم. امروز هم بازي پاياپايي انجام داديم و در نهايت در ضربات پنالتي به برتري رسيديم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا هدف تيمش قهرماني در اين مسابقات است، گفت: همانطور که گفتم اين بازي‌ها براي ما جنبه برد و باخت يا قهرماني ندارد که روي اين مسائل صحبت کنيم. نمي‌خواهيم حساسيت زيادي ايجاد شود ولي مسابقات به ما کمک مي‌کند تا بازيکنان در شرايط بازي قرار داشته باشند.

وي درخصوص تقابل با علي دايي در فينال جام شهدا گفت: دايي دوست قديمي من است و خيلي خوشحالم که مقابل تيم او قرار مي‌گيريم.

وي افزود: خيلي‌ها دوست دارند از شرايط خوب تراکتورسازي استفاده کنند اما تأکيد مي‌کنم ما نه با بازيکني مذاکره کرديم و نه در مراممان هست که بخواهيم بازيکني را به خاطر سربازي مجبور کنيم که به تراکتورسازي بيايد، استطاعت مالي هم نداريم که مستقيماً با بازيکنان صحبت کنيم. به شخصه نه من و نه همکارانم با هيچ بازيکني صحبت نکردند و اگر بازيکني تمايل داشته باشد به خاطر سربازي به تراکتورسازي بيايد ما در خدمت او هستيم.

سرمربي تراکتورسازي در پايان درخصوص آخرين وضعيت اميد عاليشاه گفت: اين بازيکن 8 الي 9 ماه ديگر خدمت سربازي دارد و فکر مي‌کنم از نيم‌فصل دوم مشکلي براي همراهي ما نداشته باشد.

ارسال در: شنبه 20 آبان ساعت 18:47 (1396/8/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن