محمودي: آذري در حد و اندازه من نيست!
شماره خبر : 140326
سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: اگر سعيد آذري اعلام کرده من در حد و اندازه مديريت باشگاه‌ها نيستم بايد بگويم او هم در حد و اندازه من و سطح بالايي که در آن فوتبال بازي کردم نيست.

کاظم محمودي در مورد پيروزي تراکتورسازي مقابل پديده در جام شهدا، گفت:  روز جمعه به تهران سفرکرديم و ديروز به مصاف پديده رفتيم در حال حاضر هم آماده مي شويم تا در ديدار فينال جام شهدا به مصاف سايپا برويم. 

وي در مورد حضور مهدي کياني و اينکه ‌آيا او بخشيده شده که توانست به ميدان برود، عنوان کرد: ديدار دوستانه ربطي به محروميت ندارد. فعلا نامه‌اي مبني بر بخشش کياني به دست ما نرسيده اما چون بازي دوستانه بود کياني ديروز به ميدان رفت.

سرپرست تراکتورسازي در مورد حل مشکل مصدومان اين تيم، عنوان کرد: اکثر بازيکنان مصدوم بازگشتند و خوشبختانه شرايط تيم از اين بابت خوب است.

محمودي در مورد جام شهدا، خاطرنشان کرد: تورنمنت بسيار خوبي است که به ياد شهدا بزرگوار برگزار مي‌شود. از طرف ديگر ليگ برتر تعطيل بود و ما نياز به بازي دوستانه داشتيم. در اين مقطع براي اينکه از شرايط بازي دور نشويم نياز به بازي دوستانه داشتيم.

وي در مورد اينکه سعيد آذري اعلام کرده صحبت‌هاي کاظم محمودي را نخوانده و او در حد و اندازه مديريت باشگاه‌ها نيست و وقتي براي خواندن هر اظهار نظري را ندارد، گفت: صحبت‌هاي آذري را نخواندم و الان شنيدم او چنين اظهار نظري کرده است. من در صحبت‌هايم موضوعات کلي را بيان کردم و اينکه چرا آذري اين مسئله را به خودش گرفته نمي‌دانم. اگر او اعلام کرده من در حد و اندازه مديريت باشگاه‌ها نيستم بايد بگويم او هم در حد و اندازه من و سطح  بالايي که در آن فوتبال بازي کردم نيست. شايد او نتواند از گوشه هم به افتخاراتي که من کسب کردم دست يابد و حتي به آن نگاه کند. آذري از دوستان من است  اما حرف‌هاي من کلي بيان شد و شايد او به خودش شک دارد که اين مسئله را به خود گرفته است.

ارسال در: يکشنبه 21 آبان ساعت 12:18 (1396/8/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن