ديدار نماينده مردم فلاورجان از باشگاه ذوب آهن/اختصاصي سايت روزنامه نود
شماره خبر : 140347
پيش از ظهر امروز حجت الاسلام "سيد ناصرموسوي لارگاني" نماينده مردم شهرستان فلاورجان دردوره هاي هشتم، نهم و دهم مجلس شوراي اسلامي و رئيس مجمع نمايندگان استان اصفهان در مجلس شوراي اسلامي در دوره دهم، با حضوردرمحل ستاد باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان، با سعيد آذري مديرعامل اين باشگاه ديدار و گفتگو کرد.

در اين ديدار که با حضور امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن، جمشيد رشيدي از پيشکسوتان فوتبال ذوب آهن، حسن استکي کارشناس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان  و جمعي از مديران باشگاه ذوب آهن برگزار گرديد، دو طرف پيرامون مسائل مختلف ورزشي استان و کشور به گفتگو پرداختند.

در اين جلسه سعيد آذري مدير عامل باشگاه ذوب آهن ضمن ابراز تشکر ازدحجت الاسلام موسوي لارگاني که همواره مسائل و مشکلات ورزش استان را مد نظر داشته و در جهت بهبود اين مشکلات تلاش مي کنند، از حضورايشان در باشگاه ذوب آهن قدرداني نمود.

در اين جلسه حجت الاسلام موسوي لارگاني ضمن بيان اينکه پيگيرمسائل ورزش استان و کشور هستم، باشگاه ذوب آهن را يک باشگاه حرفه اي خواند که هميشه در صحنه ورزش کشور مطرح بوده و ابراز اميدواري نمود که اين باشگاه با رفع مشکلات موجود به جايگاه واقعي خود بازگردد.

همچنين مديرعامل باشگاه ذوب آهن در ارتباط با عدم پرداخت "حق پخش تلويزيوني" صحبت کرد و از حجت الاسلام موسوي لارگاني تقاضا کرد که در اين حوزه نيز درمجلس شوراي اسلامي پيگير بوده و بويژه از حق و حقوق باشگاههاي شهرستاني دفاع کرده و پيرامون مسائل و معضلات کلان ورزش نيز مجلس شوراي اسلامي نقش پر رنگ تري را ايفاء نمايند.

ارسال در: يکشنبه 21 آبان ساعت 17:01 (1396/8/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن