سوييس هم مسافر جام جهاني روسيه شد
شماره خبر : 140371
سوييس موفق شد با کسب يک تساوي بدون گل در خانه برابر ايرلند شمالي راهي روسيه 2018 شود.

سوييس در ديدار رفت موفق شد با يک گل ايرلند شمالي را مغلوب کند و با توجه به تساوي بدون گل در خانه جواز صعود به جام جهاني را کسب کرد.

 

 

 

 

بازي با برتري سوييس آغاز شد و اين تيم مي توانست در دقيقه 5 با ارسال شقيري و ضربه سر صفروويچ به گل برسد که اين اتفاق رخ نداد.

 

در ادامه برتري ميزبان ادامه يافت و در اواسط نيمه اول آنها فرصت داشتند تا با ضربه ژماييلي دروازه ايرلند را باز کنند اما مک گوورن عکس العمل زيبايي نشان داد.

 

 

 

 

در ادامه تلاش هاي دو تيم براي ايجاد موقعيت روي دروازه يکديگر اثربخش نبود تا نيمه اول با نتيجه دلخواه سوييس و با تساوي بدون گل به پايان برسد.

 

با شروع نيمه دوم ايرلند آهنگي هجومي به خودش گرفت و براي جبران شکست دور رفت تلاش خود را آغاز کرد که در همان ابتدا مي توانست روي همکاري ساويل و واشنگتن به گل برسد که اين اتفاق رخ نداد.

 

 

 

 

در ادامه باز هم اين سوييس بود که کنترل ميدان را در اختيار گرفت و اگرچه در خلق موقعيت ناکام بود اما به ايرلند هم اجازه خودنمايي نمي داد.

 

در اواخر بازي صفروويچ يک بار ديگر از گوشه محوطه به سمت دروازه ايرلند شليک کرد که اين توپ هم وارد دروازه ايرلند نشد. در دقايق پاياني رودريگز ديرک دروازه ايرلند را به لرزه در آورد و در نهايت با پايان بازي سوييس موفق به صعود به جام جهاني شد.

ارسال در: يکشنبه 21 آبان ساعت 23:10 (1396/8/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن