سپاهان به دنبال جذب ستاره سابق پرسپوليس
شماره خبر : 140394
مديرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: بازيکني که با نظر کرانچار نتواند به ما کمک کند، از سپاهان جدا مي‌شود، همه اين بحث ها با نظر سرمربي تيم است که بايد مشورت کنيم و به جمع‌بندي برسيم.

محسن طاهري درخصوص آخرين وضعيت تيم فوتبال سپاهان و اينکه آيا جلسه‌اي با کرانچار در طي روزهاي گذشته برگزار کرده يا خير، اظهار داشت: ما معمولا هر هفته يا دو هفته يکبار جلسه‌اي را با سرمربي و کادر فني برگزار مي‌کنيم و درخصوص مشکلات و اتفاقات باشگاه و اينکه براي آينده چه برنامه‌اي داريم صحبت مي‌کنيم، اما طي روزهاي گذشته هيچ جلسه‌اي با سرمربي تيم  برگزار نکرديم، کماکان آقاي کرانچار با قدرت به کارشان ادامه مي‌دهند، اميدوارم که در نيم فصل دوم بتوانيم نتايج را جبران کنيم و به شرايط خوبمان برگرديم.

طاهري در ادامه درخصوص اينکه آيا بازيکني از اين تيم جدا خواهد شد و نفرات جديدي در نيم فصل دوم جذب مي‌شود يا خير، گفت: براي نيم فصل مطمئنا جلسه‌اي را با آقاي کرانچار در هفته‌هاي آتي برگزار خواهيم کرد. مطمئن باشيد اگر بازيکناني مدنظرش باشد جذب خواهيم کرد و بازيکني که با نظر کرانچار نتواند به ما کمک کند، از سپاهان جدا مي‌شود، همه اين بحث ها با نظر سرمربي تيم است که بايد مشورت کنيم و به جمع‌بندي برسيم.

محسن طاهري درخصوص اينکه با سروش رفيعي مذاکره کرده‌ايد يا خير اظهار داشت: در حال حاضر ما با رفيعي هيچ مذاکره‌اي نکرده‌ايم،اما از جذب سروش رفيعي استقبال مي‌کنيم، بازيکن بسيار خوبي است و مي‌تواند به ما کمک کند.در حال حاضر براي مذاکره اول، بايد تکليفش با باشگاه الخور  مشخص شود و بدانيم در چه وضعيتي است، بعد از اينکه تکليفش مشخص شد اگر به دنبال اين بود که از تيمش جدا شود علاقه‌مند هستيم که با اين بازيکن مذاکره کنيم. 

طاهري در پاسخ به اين سوال که آيا بمب نقل و انتقالاتي در نيم فصل رخ خواهد داد يا خير اظهار داشت: من نمي‌دانم شما اسمش را چه چيزي مي‌خواهيد بگذاريد ولي اگر تکليفش با تيم الخور مشخص شد و نخواست ادامه بدهد ما با سروش رفيعي مذاکره مي‌کنيم و به دنبال اين هستيم که اين بازيکنان را جذب کنيم.

ارسال در: دوشنبه 22 آبان ساعت 14:00 (1396/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن