بازيکني که مانع حضور اشکان دژاگه در پرسپوليس شد
شماره خبر : 140409
برانکو ايوانکوويچ با اعلام اعتماد به عملکرد شاگردانش از جذب بازيکن جديد ابراز بي‌اطلاعي مي‌کند و عنوان کرده تمايلي به جذب کاپيتان تيم ملي هم ندارد.

پرسپوليس در شرايطي که از نقل و انتقالات زمستاني و تابستاني فصل آينده محروم است، گمانه زني در خصوص اقدام اين باشگاه براي جذب سه بازيکن آزاد پيش از پنجره زمستاني داغ است. با اين حال برانکو ايوانکوويچ هرگونه جذب بازيکن در مقطع فعلي را دور از ذهن عنوان کرده و در خصوص اشکان دژآگه هم مدعي است که عملکرد شاگردانش در اين پست به گونه‌اي بوده که به فکر بازيکن ديگري نباشد.

بازيکني که با عملکرد خود برانکو را اميدوار و او را نسبت به جذب اشکان دژآگه که با خاصيت بازيکن آزاد بودن يکي از گزينه‌هاي حضور در پرسپوليس کرده، بي تمايل کرده، محسن مسلمان است؛ اگرچه مسلمان مهره اي تحميلي به سرمربي کروات سرخ ها بود؛ اما او حالا به يکي از کليدي ترين و مهم ترين بازيکنان تيم پرسپوليس و ايوانکوويچ تبديل شده است. برانکو اين بار با رد درخواست خريد اشکان دژاگه که هم پستي مسلمان است، نشان داد که اعتماد و اعتقاد کامل به هافبک هاي فعلي تيمش دارد. او در مصاحبه اخيرش همچنين گفت که تيم کاملي را در اختيار دارد و با بيان اين جمله ها، به شاگردانش اعتماد به نفس عجيبي را تزريق کرد و حالا منتظر پاسخ از سوي بازيکنان، علي الخصوص محسن مسلمان است. بازيکني که اين فصل از ميزان دوندگي اش کم شده و شايد همين موضوع طراوت را از نمايش هاي پرسپوليس گرفته است.

البته پرسپوليس از دو پنجره نقل و انتقالاتي محروم است و يکي از دلايل عدم تمايل به خريد دژاگه نيز همين موضوع بود؛ اما در صورتي که قرمزها مجوز خريد بازيکن نيز داشتند، بعيد به نظر مي رسد برانکو دست روي کاپيتان تيم ملي مي‌گذاشت. دژاگه علاوه بر اين که قيمت و سن بالايي دارد، فاقد قدرت دوندگي است و به نوعي بازيکن «ايستا» به شمار مي‌رود و اين موضوع با تفکرات سرمربي سابق تيم ملي در تناقص است. برانکو به بازيکناني جوان، با انگيزه و جنگجو علاقه مند است که قدرت و ميزان دوندگي بالايي دارند و به قولي بازيکن «پرتحرک» هستند. همين موضوع، سبب شده تا فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحيد اميري و کمال کاميابي نيا شاکله اصلي تيم را تشکيل دهند.

در بين 11 مرد اصلي برانکو، محسن مسلمان را بايد غيرقابل تغييرترين مهره پرسپوليس بناميم. او که در ليگ پانزدهم به پرسپوليس پيوست، فراز و فرودهاي بسياري را تجربه کرد؛ اما همواره مورد حمايت سرمربي تيم قرار گرفت و پروفسورِ پرسپوليسي ها در بدترين شرايط مسلمان نيز به دنبال خريد جانشينش نرفت. تاکنون سرخ ها 4 پنجره نقل و انتقالاتي در حضور مسلمان گذرانده اند؛ اما برانکو هيچگاه به دنبال خريد بازيکني با خصوصيات مسلمان نرفته است، پس نمي‌توان محروميت از نقل و انتقالات را دليل عدم جذب اشکان دژاگه دانست. حالا او اين فرصت را دارد که بار ديگر، خود را به عنوان مهم ترين بازيکن پرسپوليس مطرح کند و نشان دهد اعتماد سه ساله برانکو، بي دليل نبوده است.

پس حالا تمام نگاه ها در بازي با پديده به خط هافبک پرسپوليس خواهد بود و 4 بازيکني که بايد با تمام تلاش، سرمربي خود را رو سفيد و تيمشان را برنده کنند.

ارسال در: دوشنبه 22 آبان ساعت 19:50 (1396/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن