تنها شرط بازي کردن نوراللهي در پرسپوليس
شماره خبر : 140410
مسئول کميته نقل‌وانتقالات سازمان ليگ گفت: احمد نوراللهي در يک صورت مي‌تواند براي پرسپوليس در ميادين داخلي به ميدان برود.

فريبرز محمودزاده در مورد ابهاماتي که در رابطه با قرارداد احمد نوراللهي با پرسپوليس به وجود آمده است، اظهار داشت: باشگاه پرسپوليس در فصل نقل‌وانتقالات قرارداد احمد نوراللهي را فسخ کرد تا بتواند او را به‌عنوان بازيکن آزاد به ليست خود اضافه کند. از آنجا که باشگاه‌ها طبق قانون فيفا مي‌توانند در صورت داشتن جاي خالي از سهميه آزاد خود استفاده کنند، پرسپوليس نام اين بازيکن را به عنوان هجدهمين بازيکن بزرگسال خود به ليستش اضافه کرد.

وي افزود: از آنجا که نوراللهي دوران خدمت سربازي‌اش را سپري مي‌کند او براي همراهي پرسپوليس در بازي‌هاي ليگ و ليگ قهرمانان آسيا نياز به مجوز نيروهاي مسلح داشت که اين مجوز فقط براي همراهي سرخپوشان در بازي‌هاي ليگ قهرمانان براي او صادر شد. به اين خاطر نوراللهي نتوانست در بازي‌هاي ليگ براي پرسپوليس به ميدان برود.

مسئول کميته نقل‌وانتقالات ليگ در خاتمه تأکيد کرد: هر زمان که نيروهاي مسلح مجوز بازي نوراللهي را براي بازي‌هاي داخلي صادر کرد، او مي‌تواند براي پرسپوليس بازي کند، حالا چه يک هفته ديگر و چه چند ماه ديگر. آنچه مشخص است نوراللهي بازيکن پرسپوليس به حساب مي‌آيد.

ارسال در: دوشنبه 22 آبان ساعت 19:52 (1396/8/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن