تلخ ترين تساوي تاريخ فوتبال ايتاليا
شماره خبر : 140422
ايتاليا از صعود به جام جهاني 2018 بازماند.

 

ايتاليا در بازي برگشت از پلي آف جام جهاني 2018 مقابل سوئد با تساوي بدون گل متوقف شد تا بزرگترين غايب جام جهاني روسيه لقب گيرد.

دوشنبه شب دو تيم ايتاليا و سوئد در بازي برگشت پلي اف جام جهاني 2018 در سن سيرو به مصاف هم رفتند. بازي رفت دو تيم در سوئد با پيروزي يک بر صفر ميزبان پايان يافته بود.

لاجوردي ها در نيمه نخست از لحاظ مالکيت توپ و ميدان تيم برتر زمين يودند ولي ارسال بد از کناره ها و بي دقتي در ارسال پاس اخر در يک سوم هجومي مانع از خلق موقعيت هاي گل فراوان شد. سانترهاي دارميان و کاندروا از سمت چپ و راست، فاقد کيفيت لازم بود و ميزبان در نفوذ از عمق نيز توفيقي نداشت.

در نيمه نخست بهترين فرصت هاي آتزوري نصيب کاندروا و ايموبيله شد. کاندروا با يک ضربه سرکش دروازه حريف را هدف گرفت که توپ راهي اوت شد. در ادامه دقايقي بعد ايموبيله فرصت خوبي بدست آورد که دروازه بان و مدافعين حريف توپ را به هرشکل ممکن دفع کردند. ضربه سر بونوچي هم يکي ديگر از فرصت هاي خوب بود که به بيرون رفت.

با شروع نيمه دوم روند مسابقه تغييري نداشت. در همان دقايق نخست برخورد مشکوک دارميان با مدافع حريف ميتوانست ايتاليا را صاحب پنالتي کند که داور اعتقادي به پنالتي نداشت. داستان نيمه اول در نيمه دوم ادامه پيدا کرد. ايتاليا با وجود تملک 75 درصدي روي توپ و ارسال بيش از 700 پاس، در خلق موقعيت هاي گلزني، خيلي موفق نبود.

ضربه کيليني از پشت محوطه و شوت الشعراي توسط دروازه بان سوئد دفع شد، سانتر فلورنزي از سمت چپ هم به تير دروازه برخورد کرد. حتي حضور بوفون در دقايق پاياني در محوطه جريمه حريف نيز ثمربخش نبود تا در نهايت سوئد با کسب تساوي بدون گل، راهي جام جهاني 2018 شود و ايتاليا بزرگترين غايب اين جام لقب گيرد.

به اين ترتيب، جام جهاني 2014، آخرين جام جهاني بوفون بود و احتمالاً هم بايد شاهد اخراج ونتورا از ايتاليا باشيم.

ارسال در: سه شنبه 23 آبان ساعت 01:09 (1396/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن