ناصحي: ترمز پرسپوليس را ميکشيم!
شماره خبر : 140428
هافبک باتجربه پديده مشهد ابراز اميدواري کرد تيمش در بازي با پرسپوليس نتيجه خوبي به دست آورد.

درباره درگيري که با بازيکنان تراکتورسازي در جام شهدا داشت و منجر به مصدوميتش شد، بيان کرد: در فوتبال اين مساله طبيعي است. من بار اول خواستم بازيکن حريف را دريبل کنم که ضربه اي به چشمم وارد شد. بار اول هم بازيکن تراکتورسازي ناخودآگاه و کاملا غيرعمد دستش با مشت به صورتم خورد و باعث مصدوميتم شد. اما خطر جدي وجود ندارد.


وي درباره شرايط تيمش عنوان کرد: شرايط تيم خوب است. ديروز هم يک بازي خوب با پارس جنوبي انجام داديم و برد خوبي به دست آورديم. ما به تعطيلي پيش آمده در ليگ نياز داشتيم. خوشبختانه جام شهدا هم کمک کرد تا بازيکنان جوان تر تيم محک بخورند و خودشان را نشان بدهند. انشاءالله در آينده ليگ بتوانيم نتايج بهتري را به دست آوريم.


ناصحي با اشاره به بازي هفته دوازدهم تيمش مقابل پرسپوليس گفت: پرسپوليس تيم باشخصيتي است که براي برد به زمين مي آيد. با اين حال ما نيز شرايط مان بد نيست و مي توانستيم بهتر از اين نتيجه بگيريم. اما تيم چهارم جدول هستيم و انشاءالله بازي خوبي مقابل پرسپوليس انجام مي دهيم.


وي افزود: پرسپوليس نتايج خيلي خوبي گرفته، اما سعي خواهيم کرد ترمز اين تيم را بکشيم و نگذاريم يک پيروزي ديگر به دست آورد.

ارسال در: سه شنبه 23 آبان ساعت 11:19 (1396/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن