کربلا طعم اولين ميزباني رسمي را چشيد+عکس
شماره خبر : 140432
ورزشگاه مدرن و زيباي کربلا سرانجام ميزباني يک بازي رسمي زير نظر فيفا را در حضور طرفداران و فوتبالدوستان مشتاق اين شهر برعهده گرفت.

به گزارش سايت روزنامه نود ورزشگاه 30 هزار نفري و مدرن کربلا سرانجام يک سال بعد از افتتاح رسمي طعم ميزباني مصافي مهم را چشيد، آن هم در اولين بازي که عراقي ها به صورت رسمي مجوز ميزباني از ديداري ملي توسط فدراسيون جهاني فوتبال را دريافت کرده بودند.


چند ماه قبل بود اين ورزشگاه مدرن و تازه تاسيس که جزو 10 ورزشگاه پنج ستاره ساخته شده در سال 2017 انتخاب شده بود با حضور تيم منتخب ستارگان دنيا به صورت رسمي افتتاح شد و حالا با گذشت اين مدت با ميزباني از جدال دوستانه و همواره حساس سوريه و عراق به صورت رسمي وارد چرخه فوتبال ملي اين کشور شد.


جدالي که شب گذشته پاي 30 هزار تماشاگر را به اين ورزشگاه کشاند تا دو تيم همسايه در ادامه برنامه هاي تدارکاتي خود براي جام ملت هاي 2019 امارات به مصاف هم بروند. اين بازي که در نهايت با تساوي 1-1 به پايان رسيد يکي از جذاب ترين ديدارهايي بود که در سال هاي گذشته داشتند تا جايي که هر دو گل به ثمر رسيده در آن جزو بهترين گل هاي چند هفته گذشته فوتبال دنيا نيز قلمداد شد.

 

 

 

ارسال در: سه شنبه 23 آبان ساعت 11:26 (1396/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن