زلاتان براي حضور در جام جهاني به تيم ملي سوئد برمي‌گردد؟
شماره خبر : 140436
با صعود زردپوشان اسکانديناوي به جام جهاني 2018 احتمال بازگشت کاپيتان سابق آن به اين تيم وجود دارد

تيم ملي سوئد با متوقف کردن ايتاليا در سن‌سيرو با تساوي بدون گل، به لطف تک گلي که در بازي رفت پلي‌آف به ثمر رسانده بود، جواز حضور در جهاني جهاني 2018 را کسب کرد و به اين ترتيب براي دوازدهمين بار در مهمترين تورنمنت دنياي فوتبال شرکت خواهد کرد. سوئدي‌ها اين دستاورد را در شرايطي کسب کردند که برخلاف حريف پرآوازه‌شان ستاره چندان بزرگي در ترکيب ندارند، هر چند با صعودشان به جام جهاني ممکن است يکي از سرشناس‌ترين بازيکنان تاريخ فوتبال اين کشور دوباره به اين تيم ملحق شود.

پس از اين بازي يان اندرسون، سرمربي زردپوشان اسکانديناوي از احتمال بازگشت زلاتان ابراهيموويچ، کاپيتان سابق سوئدي‌ها به ترکيب تيمش براي حضور در جام جهاني سخن گفت.

ابراهيموويچ 36 ساله، تابستان سال گذشته پس از رقابت‌هاي يورو 2016 به دوران بازيگري خود در رده ملي پايان داد اما حالا احتمال دارد که او وسوسه شود و بخواهد تيم ملي کشورش را در سفر تابستان سال آينده به روسيه همراهي کند.

اندرسون پس از بازي تيمش مقابل ايتاليا در ميلان، به خبرنگاري که از او پرسيد آيا ممکن است زلاتان به تيم ملي سوئد برگردد، گفت: اين باور نکردني است. ابراهيموويچ تنها يک سال است که با تيم ملي سوئد خداحافظي کرده است و ما هنوز داريم درباره‌اش حرف مي‌زنيم. فکر مي‌کنم که ما بايد درباره بازيکنان بزرگي که الان در تيم‌مان داريم صحبت کنيم.

اندرسون ادامه داد: چيزي که من مي‌خواهم بگويم اين است که اين موفقيت نشان دهنده آن است که کار گروهي ما چقدر پيشرفت کرده است و اين همان چيزي بود که در هر دو بازي‌مان در پلي‌آف نشان داديم. ما امشب قهرمانان زيادي در تيم‌مان داريم. من کمي احساساتي شده‌ام اما مسلماً از نتيجه راضي‌ام.  با توجه به اينکه زلاتان از فوتبال ملي کناره‌گيري کرده بود و با اينکه او قهرماني بزرگي است، ما بايد خودمان را به شيوه‌اي ديگري از بازي تطبيق مي‌داديم.

ارسال در: سه شنبه 23 آبان ساعت 11:33 (1396/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن