جريمه عجيب در انتظار بازيکنان پرسپوليس
شماره خبر : 140438
باشگاه پرسپوليس جريمه هاي عجيبي را براي بازيکنانش در نظر مي گيرد که در نوع خود جالب توجه است.

سرخپوشان پايتخت در روز‌هاي اخير با حاشيه‌هاي مختلفي مواجه هستند. شنيده‌ها حاکي از آن است که  تحويل ندادن پيراهن بعد از هر بازي براي بازيکنانپرسپوليس دردسر ساز شده است.

ماجرا از اين قرار است که مسئولان پرسپوليس به علت اينکه بازيکنان قبل از هر بازي پيراهن خود را تحويل مسئول تدارکات نمي‌دهند با جريمه‌هاي ميليوني مواجه مي‌شوند.

نکته قابل توجه اين است که مبلغ جريمه بازيکنان با مبلغي که براي خريد لباس هزينه مي‌شود همخواني ندارد.  پيراهن اورجينال پرسپوليس در نمايندگي يکي از برند‌هاي معروف 300 هزار تومان است که با تخفيف 50 هزار توماني مي‌شود لباس‌ها را 250 هزار تومان خريد.

در حال حاضر باشگاه‌ها پيراهن‌هاي خود را از برند‌هاي معروف دريافت مي‌کنند که پرسپوليس هم از اين موضوع مستثنا نيست. البته با توجه به اينکه هزينه خريد اين پيراهن‌ها گران براي باشگاه‌ها تمام مي‌شود، براين اساس باشگاه پرسپوليس بعد از 5 بازي، پيراهن‌ها را از بازيکنان دريافت مي‌کند، اما بازيکنان فصل گذشته پيراهن‌هاي خود را تحويل تدارکات تيم ندادند و همين موضوع  باعث شد که باشگاه براي هر بازي پيراهن جديدي از برند معروف خريداري کند.

به هر حال جريمه ميليوني براي بازيکنان گران تمام شده است که آن‌ها دست به اعتراض زدند، اما در باشگاه پرسپوليس کسي نيست تا اين موضوع را شفاف سازي کند که چرا بازيکنان بايد مبلغ بالايي براي تحويل ندادن پيراهن‌هاي خود جريمه مي‌شوند؟

سرخپوشان پايتخت در روز‌هاي گذشته به علت برتن نکردن پيراهن با تبليغ حامي مالي و اعتصابشان به علت پرداخت نشدن مطالباتشان جريمه شدند، اما اکنون به علت تحويل ندادن لباس‌هاي خود با جريمه ميليوني روبرو مي‌شوند که در نوع خود جالب توجه است.

پندار خمارلو مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس درباره اين مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در حال حاضر صحبتي درباره اين موضوع نمي‌کنيم و در روز‌هاي آينده درباره جريمه بازيکنان شفاف سازي مي‌کنيم تا همگان از اين موضوع مطلع شوند.

ارسال در: سه شنبه 23 آبان ساعت 15:43 (1396/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن