واکنش استيلي به استعفاي مديرعامل پرسپوليس
شماره خبر : 140443
سرمربي پيشين تيم فوتبال پرسپوليس گفت: الان زمان مناسبي براي استعفاي آقاي طاهري نبود، چون تغييرات مديريتي در ميانه فصل ممکن است چالش‌هايي را ايجاد کند.

حميد استيلي در مورد استعفاي طاهري و چالش‌هاي مديريتي در باشگاه پرسپوليس گفت: من نمي‌دانم چه اتفاقاتي افتاد که ايشان استعفا کرد، ولي مسئله مهم اين است که هواداران بيشترين نگراني را دارند. من معتقدم که مسائل بيروني و مسائل دروني بايد با يکديگر هماهنگ باشند تا تيم آسيبي نبيند. الان بازيکنان و کادر فني کار خودشان را انجام مي‌دهند، ولي اميدوارم چالش‌هاي مديريتي برطرف شود.

سرمربي پيشين تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه افزود: اعتقاد من اين است که الان زمان مناسبي براي استعفاي آقاي طاهري نبود، چون تغييرات مديريتي در ميانه فصل ممکن است چالش‌هايي را ايجاد کند. طبيعتاً مردم هم به وزارت ورزش فشار مي‌آورند و ظاهراً قرار است جلسه‌اي ميان وزير و آقاي طاهري برگزار شود تا همه چيز به صورت قطعي روشن شود.

وي در مورد اينکه عملکرد طاهري در مديريت باشگاه پرسپوليس چطور بوده است، اظهار داشت:‌ پرسپوليس در يکي دو سال گذشته شرايط فني خيلي خوبي داشته است و حتي مي‌توانست به فينال آسيا برسد. من معتقدم طاهري يک مدير بي‌حاشيه بوده است که زياد اهل مصاحبه نيست و از طرفي پرسپوليس هم در اين يکي دو سال با کمک اسپانسرها و منابع اقتصادي، کمترين مشکل مالي را احساس کرده است. من اميدوارم هرچه زودتر تکليف مديريت باشگاه پرسپوليس مشخص شود و اين باشگاه آسيب نبيند.

ارسال در: سه شنبه 23 آبان ساعت 15:54 (1396/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن