بازگشت رويايي بادران در رفسنجان
شماره خبر : 140458
شاگردان ربيعي شکست دو گله را در ديداري خارج از خانه با پيروزي عوض کردند.

بادران تهران با بازگشتي رويايي موفق شد شکست دو گله را به برتري برابر مس رفسنجان تبديل کند. تقابل دو تيم مس رفسنجان و بادران تهران به ميزباني تيم رفسنجاني در شرايطي برگزار شد که شاگردان علي سامره با دو گل دقايق 10 و 17 رشيد فرخي موفق شدند حريف خود را غافلگير کنند.


اين برتري دو گله تا پايان نيمه اول ادامه داشت و بادراني ها نتوانستند تغييري در نتيجه ايجاد کنند؛ اما در نيمه دوم شرايط به شکل جالبي تغيير کرد. محمد آبشک دقيقه 59 اولين گل را براي بادران به ثمر رساند تا اختلاف به حداقل برسد و اميدهاي بادران براي کسب امتياز در رفسنجان زنده شود.


کريم اسلامي بهترين بازيکن بادران که در نيمه دوم به عنوان بازيکن جانشين وارد زمين شد، دقيقه 82 دومين گل بادران را به ثمر رساند تا بادراني ها شکست را با تساوي عوض کنند. در شرايطي که بازي فاصله زيادي با پايان نداشت باز هم اسلامي توانست دروازه مس رفسنجان را باز کند تا به اين ترتيب بادران شکست دو بر صفر را با پيروزي خارج از خانه عوض کند.


بادراني ها با اين پيروزي جمع امتيازات خود را به عدد 23 رساندند تا باز هم خود را به حوالي صدر جدول نزديک کنند و دوباره شانس خود براي حضور در ليگ برتر را پر رنگ تر از گذشته کنند. مس رفسنجان نيز با اين شکست 14 امتيازي باقي ماند تا تيم علي سامره نتايج دور از انتظار خود را ادامه دهد.

ارسال در: سه شنبه 23 آبان ساعت 16:30 (1396/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن