راه آهن 1 آلومينيوم اراک 2
شماره خبر : 140462
تيم فوتبال آراه آهن گل زد ولي براي پيروزي کافي نبودلومينيوم اراک برابر تيم بحران زده راه آهن به دومين پيروزي فصل دست يافت.

در چارچوب هفته سيزدهم رقابت هاي ليگ يک، دو تيم پايين جدولي راه آهن و آلومينيوم در ورزشگاه صبا شهر به مصاف هم رفتند که در پايان اين شاگردان حامد بصيري بودند که موفق به کسب دومين پيروزي فصل شدند.


در اين ديدار ابتدا ايمان رئيسي نسب تيم ميهمان را پيش انداخت؛ ولي در ادامه راه آهني‌ها که تا پايان هفته دوازدهم و در آماري عجيب تنها يک گل زده بودند، موفق به ثبت دومين گل فصل در دقيقه 20 توسط محمد اماميان شدند؛ اما اين گل براي اينکه تيم محسن بياتي نيا از بحران خارج شود کافي نبود و منصور تنهايي پيش از اتمام نيمه اول و در دقيقه 42 گل دوم آلومينيوم اراک را به ثمر رساند تا شاگردان حامد بصيري با حفظ اين نتيجه تا پايان بازي بتوانند به دومين پيروزي فصل دست يابند و با جهش دو پله اي در جدول رده بندي با 12 امتياز در رتبه چهاردهم قرار بگيرند.


در سوي ديگر تيم راه آهن که روزهاي تلخي را پشت سر مي گذارد باز هم يک شکست ديگر در کارنامه اش ثبت شد تا بدون برد و تنها با دو تساوي در رتبه انتهايي جدول رده بندي قرار بگيرد.

ارسال در: سه شنبه 23 آبان ساعت 16:38 (1396/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن