سرپيچي نصرتي از دستور درخشان
شماره خبر : 140756
تعدادي از هواداران کرمانشاهي با در دست گرفتن بنرهايي از علي دايي بابت کمک به زلزله‌زدگان تشکر کردند.

ديدار دو تيم سايپا- نفت تهران از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختي برگزار شد.

* در ابتداي نيمه دوم بازيکنان تيم نفت به سمت علي دايي رفتند و با او عکس يادگاري گرفتند. بازيکناني همچون محسن بنگر، اميرحسين فشنگچي، احمد آل نعمه بازيکناني بودند که با علي دايي عکس يادگاري گرفتند و با وي خوش و بش کردند.

* برخي هواداران کرمانشاهي با در دست گرفتن دو بنر از علي دايي و جواد خياباني بابت کمک به زلزله‌زدگان قدرداني و تشکر کردند.

* بعد از به ثمر رسيدن گل توسط مهدي ترابي در دقيقه 64 بازي علي دايي بسيار خوشحال شد، همچنين غلامپور مربي دروازه‌بانان تيم سايپا از خوشحالي زياد بر روي شانه‌هاي علي دايي پريد تا خوشحالي خود را بابت گل با سرمربي تيم سايپا تقسيم کند.

* حميد درخشان سرمربي تيم فوتبال نفت تهران از ابتداي بازي روي نيمکت ذخيره‌ها نشسته و با آرامش و سکوت خاصي بازي را دنبال مي‌کنند. همچنين کمک مربي حميد درخشان در کنار زمين نکات فني را به بازيکنان تيم نفت گوشزد کرد.

* مارکو آقاجانيان مربي تيم ملي فوتبال ايران در ورزشگاه تختي حضور يافت تا بازيکنان دو تيم را زير نظر بگيرد.

* تعداد زيادي هوادار خردسال براي تشويق تيم سايپا در ورزشگاه حضور دارند و علي دايي سرمربي اين تيم را با شعار علي سلطان سرمربي تيم فوتبال سايپا را تشويق کردند.

* عيسي آل کثير مهاجم تيم فوتبال نفت تهران هنگام ورود به زمين در دقيقه 72 بازي به سمت علي دايي سرمربي تيم فوتبال سايپا رفت و از وي رخصت گرفت.

* علي دايي بابت موقعيت‌هاي از دست رفته بازيکنان خودش و بي‌دقتي مهاجمان تيم سايپا حسابي از دست بازيکنانش ناراحت بود و با صداي بلند به سمت نيمکت ذخيره فرياد مي‌زد.

* دقيقه 80 بازي علي قلي‌زاده مهاجم تيم فوتبال سايپا در موقعيت تک به تک دروازه‌بان تيم نفت تهران قرار گرفت که با بي‌دقتي او اين موقعيت از دست رفت. بعد از از دست رفتن اين موقعيت علي دايي به شدت به اين بازيکن معترض بود.

* در اواخر بازي تيم‌هاي فوتبال نفت تهران و سايپا تعدادي از هواداران تيم نفت بابت نتايج ضعيف اين تيم گلايه کرده و شعارهايي عليه کادر فني و مديريت باشگاه سردادند. تماشاگران شعار حيا کن، رها کن را خطاب به درخشان سردادند.

* در دقيقه 82 حميد درخشان به نصرتي گفت براي تعويض خودش را آماده کند تا به زمين برود اما اين بازيکن از حضور در بازي امتناع کرد. درخشان چند بار اين خواسته خود را تکرار کرد اما نصرتي از دستور سرمربي خود سرپيچي کرد.

ارسال در: دوشنبه 29 آبان ساعت 13:54 (1396/8/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن