گل محمدي: موقعيت هاي ما بهتر از سپاهان بود
شماره خبر : 140757
حيي گل محمدي پس از ديدار مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي را خوب شروع کرديم ولي زماني که مي توانستيم به گل برسيم بر خلاف روند بازي گل خورديم و شيرازه تيم ما خراب شد.


به گزارش سايت روزنامه نود، وي افزود: اگر موقعيت هاي 2 تيم را نگاه کنيم موقعيت هاي ما خيلي بهتر بود. گل هايي که ما خورديم روي قدرت تاکتيکي حريف نبود و بيشتر روي غافل گيري گل خورديم.
سرمربي تيم تراکتورسازي خاطرنشان کرد: موقعيت هاي خوبي داشتيم و سپاهان هم براي پيروزي آمده بود که به آن ها بابت اين برد تبريک مي گويم. بضاعت تيم ما محدود بود و بازيکنان زيادي نداشتيم و بقيه بازيکنان که در زمين بودند با همه توان بازي کردند.
گل محمدي تصريح کرد: محمد ابراهيمي هنوز مصدوميتش کامل برطرف نشده و بعضي بازيکنان ما به زور آمپول امروز بازي کردند.
وي گفت: موقعيت هاي ما خوب بود و مي توانستيم 2،3 بار دروازه حريف را باز کنيم. سپاهان 4،5 بار در طول بازي به سمت دروازه ما آمد.
سرمربي سرخ پوشان فوتبال آذربايجان تاکيد کرد: اگر موقعيت هاي ما تبديل به گل مي شد ما بازي را با باخت به پايان نمي رسانديم.
گل محمدي اظهار داشت: ما تا نيم فصل 3 بازي حساس داريم و درست نيست که از الان روي نيم فصل تمرکز کنيم. بايد فعلا با داشته هايمان اين 3 بازي را با تمام قوا به پايان برسانيم و در نيم فصل هم نقاط ضعف تيم را برطرف کنيم

ارسال در: دوشنبه 29 آبان ساعت 13:58 (1396/8/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن