پورموسوي: برخورد تارتار گستاخانه بود، او غير حرفه‌اي است/ در بازي پيروز شديم که کسي فکر نمي‌کرد!
شماره خبر : 140763
سرمربي تيم فولادخوزستان گفت: حرکت تارتار بسيار ناشايست بود، ما به احترام آنها به سمت نيمکت‌شان رفتيم اما او گفت سرما خورده‌ام و از دست دادن خودداري کرد.

سيد سيروس پورموسوي بعد از پيروزي يک بر صفر فولاد مقابل پارس جنوبي جم در نشست خبري اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم در مسابقه‌اي پيروز شديم که خيلي‌ها پيش‌بيني نمي‌کردند. مقابل تيمي که خيلي وقت است شکست نخورده خوب بازي کرديم و برنده شديم. اين برد را به مردم کرمانشاه و اعضاي هيئت مديره تقديم مي‌کنيم.

وي در  ادامه افزود: روي گلي که به ثمر رسانديم کار کرده بوديم و مي‌دانستيم چطور بايد به پارس جنوبي ضربه بزنيم. روي لحظه به لحظه بازي کار کرده بوديم و خدا را شکر بازيکنانم نشان دادند که تيم فولاد چقدر قدرتمند است. پارس جنوبي هم تيم خوبي است، اما امروز در حد واندازه خودش ظاهر نشد، شايد دليل آن هم فشاري بود که ما از دقيقه يک روي دروازه اين تيم آورديم.

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه تصريح کرد: ما با سيستم 3-3-4 بازي مي‌کرديم و از همان دقيقه يک روي دروازه حريف فشار آورديم. آنها اصلاً نتوانستند بازي خودشان را ارائه دهند، اين هم به دليل آناليز و يارگيري خوبي بود که ما در زمين انجام داديم.

پورموسوي در پاسخ به اين پرسش که چرا از احمد عبدالله‌زاده در ترکيب تيمش استفاده نکرده است، گفت: عبدالله‌زاده 14، 15 روز بود که در جمع ما نبود و مصدوميت جزئي هم داشت به همين خاطر به او استراحت داديم. بازيکن جايگزين او هم عملکرد بسيار خوبي داشت.

وي در رابطه با حرکت مهدي تارتار در انتهاي بازي و اينکه از دست دادن با اين سرمربي خودداري کرده است، اظهار داشت: حرکت تارتار بسيار ناشايست بود. ما به احترام آنها به سمت نيمکت‌شان رفتيم اما او گفت سرما خورده‌ام و از دست دادن خودداري کرد، من هم کادر تيمم را برگرداندم. تارتار گستاخانه برخورد کرد و اين اولين بارش نيست. اميدوارم کميته انضباطي با اين موضوع برخورد کند. او مي‌تواند اگر ناراحت است روي نيمکت ننشيند. خدا را شکر خدا جاي حق نشسته است و ما شکست‌شان داديم.

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به اظهارات سرمربي تيم پارس جنوبي که گفته بود، تيم فولاد بازي خوبي انجام نداده است، تصريح کرد: در آن لحظه فشار بازي روي تارتار بود و نتوانست خوب بازي را نگاه کند، ان‌شاءالله فردا بازي را مي‌بيند و آناليز مي‌کند و مي‌فهمد که چه تيمي خوب بازي کرده است.

وي در خصوص اظهارات اخير مهدي تارتار که گفته بود پورموسوي مربي حرفه‌اي نيست، خاطر نشان کرد: دوست ندارم وارد حاشيه شوم. مردم خودشان باهوش هستند، اما دوست دارم صادقانه جلو برويم. به او آن زمان گفتم چرا اين حرف را زدي؟ تارتار گفت خبرنگار تند رفته است، من اين حرف را نزده‌ام. تارتار خودش حرفه‌اي نيست. اگر او حرفه‌اي بود محمد طيبي تيمش را رها نمي‌کرد و به قطر نمي‌رفت. در واقع طيبي اصلاً قراردادش را در بوشهر امضا نکرده بود. بقيه ماجرا را هم نمي‌خواهم بگويم.

پورموسوي همچنين در مورد قضاوت ديدار فولاد خوزستان - پارس جنوبي اظهار داشت: داور تمام خطاهاي 50 - 50 را به سود پارس‌جنوبي مي‌زد. بيشتر بازي آنها هم اين بود که توپ را مستقيم به پشت دفاع ما مي‌زدند، در اين حالت طبيعي است که تيم حريف عقب مي‌رود و فقط دل به خطاهاي پشت محوطه مي‌بندد.

ارسال در: دوشنبه 29 آبان ساعت 16:12 (1396/8/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن