کريمويي: داوري براي هر دو تيم مثبت نبود
شماره خبر : 140767
مديرعامل باشگاه پديده مي گويد حمايت کامل از اين تيم در مشهد انجام نمي شود.

حميد رضا کريمويي مديرعامل باشگاه پديده درباره ديدار با پرسپوليس و بحث داوري اين ديدار، تصريح کرد: در داوري خيلي دخالت نمي کنيم اما آن چيزي که روشن بود اين بود که داوري براي دو تيم شرايط مثبتي نداشت و تصميمات جاي صحبت داشت.


مديرعامل پديده درباره تقويت اين تيم در نيم فصل تصريح کرد: برنامه ريزي که قبل از شروع فصل داشتيم خوب بود و توانستيم برنامه ها را آنگونه که مي خواستيم پيش ببريم. در نيم فصل نيز اگر کادرفني تصميم داشته باشد بازيکني اضافه شود و شرايط بهتر شود، باشگاه اين برنامه ريزي را انجام خواهد داد.
وي در ادامه درباره دريافتي بازيکنان اين تيم، افزود: ما بازيکنان قديمي و جديد در تيم داريم. بازيکنان قديمي تمام مطالبات ساليان گذشته را دريافت کردند که رقم بزرگي بود و حساب ما با آنها تصفيه شد و از فصل جديد بين 5 تا 10 درصد به آنها پرداخت کرديم. براي بازيکنان جديد نيز از حدود 25 درصد تا 35 درصد پرداخت داشتيم.


کريمويي در پايان درباره عدم حمايت از نمايندگان مشهد در اين شهر، گفت: در مشهد بحث حمايت را نداريم و يک معضل است. هميت کامل براي کمک و حمايت در تيمي که در ليگ برتر حضور دارد و هزينه مي کند وجود ندارد. بحث ما اجتماعي است و دستگاه ها بايد کمک کنند. هيات فوتبال و اداره کل تربيت بدني کمک مي کنند و آستان قدس نيز ورزشگاه امام رضا(ع) را اضافه کرد تا به تيم پديده کمک بشود اما چيزي که بايد اتفاق بيفتد اين است که مسئولان سازمان هاي ذي ربط بايد کمک کنند تا حمايت شود.

ارسال در: دوشنبه 29 آبان ساعت 16:22 (1396/8/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن