بيرانوند در رختکن پرسپوليس داد و بيداد کرد
شماره خبر : 140779
در پي اتفاقات رخ داده در جريان بازي تيم‌هاي پرسپوليس و پديده ، بيرانوند در رختکن تيمش در پايان بازي گرد و خاک به راه انداخت اما با واکنش تند مربي تيمش روبرو شد.

 

در پي اتفاقات رخ داده در جريان ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و پديده و اعتراض‌هايي که هواداران پرسپوليس به عليرضا بيرانوند بابت مصاحبه‌اش بعد از بازي با سايپا که عنوان کرده بود سرنوشت خودش از سرنوشت پرسپوليس مهمتر است و مي‌خواهد براي لژيونر شدن به سربازي برود اين دروازه‌بان در رختکن تيمش در پايان بازي با برخي از نفرات تيم دچار درگيري لفظي شد.

بيرانوند که در اواخر نيمه دوم به هواداران پرسپوليس با انگشتان هيس را نشان داده بود در پايان بازي به سرعت به سمت رختکن رفت و به دليل مسائل رخ داده بسيار عصباني بود.

بيرانوند که با فرياد صحبت مي‌کرد در واکنش به اعتراض هواداران مي‌گفت که مگر من قتل کرده‌ام که اين برخوردها را با من انجام مي‌دهند؟ من چه کاري کرده‌ام که اين برخوردها با من مي‌شود؟ اين دروازه‌بان با فرياد صحبت‌هايش را ادامه مي‌داد که در اين بين کريم باقري مربي تيم پرسپوليس وارد عمل شد.

باقري در اعتراض به فريادهاي بيرانوند با صداي بلند به او گفت که سکوت کند و اگر حرف يا اعتراضي دارد اين حرف‌ها را در باشگاه انجام دهد نه در رختکن تيم.

به نظر مي‌رسد چالش بين بيرانوند و هواداران پرسپوليس شکاف بيشتري پيدا کرده و تبعات اين موضوع در روزهاي ‌آينده خود را بيشتر نشان خواهد داد.

ارسال در: دوشنبه 29 آبان ساعت 20:51 (1396/8/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن