ما کاملا تيم حريف را آناليز کرده بوديم
شماره خبر : 140819
سرمربي تيم فوتبال خونه به خونه بابل مي‌گويد بازيکنانش عملکرد بسيار خوبي در ديدار برابر ملوان داشتند.

جواد نکونام پس از تساوي تيمش برابر ملوان اظهار کرد: ما کاملا تيم حريف را آناليز کرده بوديم. ملوان تيمي است که هم داخل و هم خارج از خانه نتايج خوبي مقابل حريفانش گرفته است. ملوان هميشه يک مهاجم در جلوي تيم نگه مي‌دارد تا تيم حريف را تحت فشار قرار دهد. حريف را آناليز کرده بوديم و مي‌دانستيم در تمام بازي‌ها تيم برتر ميدان هستند. با اين حال ديديد که در اين بازي اسير تيم ما بودند و دروازه‌بان ما فقط يک شوت مهار کرد و هيچ موقعيتي به حريف نداديم.

وي افزود: تيم ما خيلي خوب و منسجم فوتبال بازي کرد. چند هفته‌اي است که گل نمي‌زنيم و در دادن پاس‌هاي آخر دقت لازم را نداريم. در بازي با راه آهن بايد 4 بر صفر پيروز مي‌شديم که يک بر صفر برديم و در تبريز هم بايد برنده مي‌شديم. امروز هم در خانه فرصت‌سوزي کرديم. در مجموع از بازيکنانم راضي‌ام که فوق‌العاده بازي کردند. ملوان تيم واقعا قدرتمندي است اما امروز اسير تيم ما بود و به زمين مي‌افتادند و وقت تلف مي‌کردند. همه به بازيکن‌شان مي‌گفتند روي زمين باشد و بلند نشود. آن‌ها به دنبال کسب تساوي بودند و ديديد که بعد از بازي چقدر خوشحال بودند. در چند بازي که از ملوان ديده بودم واقعا تيمي نديده بودم که بتواند اين قدر آن‌ها را اذيت کند. بازيکنانم امروز عالي بازي کردند اما بايد در زدن ضربات آخر دقت لازم را داشته باشيم چرا که براي موقعيت‌سازي به تيمي امتياز نمي‌دهند.

سرمربي تيم فوتبال خونه به خونه بابل درباره داوري ديدار تيمش هم گفت: داوري خوب بود. روي يکي دو صحنه اعتراضاتي بود اما اشتباهات، تاثير خاصي روي نتيجه بازي نداشت.

نکونام درباره اين که آيا بازيکنان مورد نظرش براي جدايي از خونه به خونه و همين طور بازيکناني را که بايد به اين تيم اضافه شوند، مشخص کرده يا خير گفت: هنوز تصميم نگرفته‌ايم اما فکر مي‌کنيم که بايد در نقاطي تيم‌مان را تقويت کنيم. به دنبال اين هستيم که به جمع‌بندي برسيم و بازيکنان مورد نظرمان را پيدا کنيم. هفته قبل بازيکن نداشتيم و مجبور شديم از مهاجم در سمت راست استفاده کنيم. روي نيمکت واقعا دست‌مان خالي است. بازيکن محروم، مصدوم و بيمار داشتيم. هر چه گشتيم تعويض کنيم نتوانستيم انجام دهيم.

وي ادامه داد: بايد تا نيم فصل کمي صبر داشته باشيم و سعي کنيم با همين وضعيت نتيجه بگيريم و بين مدعيان بمانيم. اين تيم با توجه به حضور پرشور مردم، پتانسيل زيادي دارد و بايد در وقتي خانه بازي مي‌کنيم از همه شرايط به خوبي استفاده کنيم.

او درباره اين که آيا قول صعود به ليگ برتر را مي‌دهد يا خير گفت: تمام تلاش‌مان را مي‌کنيم که همه بازي‌ها را به بهترين نحو ممکن بازي کنيم. شما يک بازي از تيم ما نديديد که فوتبال بازي نکرده باشيم و فوتبال را به حريف باخته باشيم. چه مقابل تيم صدر جدول و چه مقابل تيم پايين جدولي فوتبال بازي کرديم. همين تيم راه آهن که مي‌گويند بايد مقابلش چند گل بزني، کدام تيم توانسته سه گل بزند؟ يا کدام تيم چهار گل به راه آهن زده است. در بازي با راه‌آهن ما هم عملکرد خوبي داشتيم و بايد گل‌هاي زيادي مي‌زديم. همين امروز هم ملوان مقابل ما فقط يک موقعيت گل داشت. آن‌ها مي‌خواستند توپ را روي هوا نگه دارند و از پاس‌هاي دوم استفاده کنند که ما اجازه نداديم اين اتفاق بيفتد. گاهي اوقات هم وقت تلف مي‌کردند و روي بعضي صحنه‌ها سه نفر روي زمين دراز مي‌کشيدند. آن‌ها اجازه فوتبال بازي کردن به ما نمي‌دادند.

نکونام تصريح کرد: شايد ملوان قبل از بازي آمده بود بازي را ببرد اما وقتي ديدند نمي‌توانند کاري کنند و بازي فرق دارد، شرايط تغيير کرد. ملوان در تمام بازي‌ها دو مهاجم در زمان کرنرها و ضربات ايستگاهي جلو نگه مي‌داشت اما امروز نتوانست اين کار را بکند. در نهايت هم 11 نفره دفاع مي‌کردند.

سرمربي تيم فوتبال خونه به خونه بابل درباره وضعيت دريافتي کادر فني و بازيکنان هم گفت: هم بازيکنان و هم ما از شرايط مالي راضي هستيم و اين مساله‌اي است که درون خانوادگي است و دوست نداريم درباره آن صحبت کنيم. آقاي حسن‌زاده بيشتر از آن که بابل نياز داشته باشد خرج اين باشگاه را مي‌دهد چرا که او به صورت خصوصي هزينه‌هاي باشگاه را مي‌دهد و امکانات زيادي در اختيار مردم قرار داده است. اين جور افراد که به صورت خصوصي هزينه مي‌کنند و باعث جمع شدن مردم و انگيزه دادن به آن‌ها مي‌شود را بايد قدردان‌شان باشيم. تيم خونه به خونه نهايتا به پنج نفر بدهي دارد اما تيم‌هايي هستند که بدهي‌هاي زيادي دارند و حتي خطر حذف از آسيا تهديدشان مي‌کند. اين‌ها اتفاقاتي است که رخ مي‌دهد. به نظر من بايد شهر بابل ممنون آقاي حسن‌زاده باشد.

او ادامه داد: من بالا و پايين فوتبال را ديده‌ام. برد، باخت و مساوي هميشه وجود داشته است. اين فوتبال روزي تمام مي‌شود. من فکر نمي‌کنم کسي در خاطرش باشد که من به يک تماشاچي بي‌احترامي کرده باشم. الان هم همين است. مردم بايد از فوتبال لذت ببرند. بعد از بازي هم چشم‌مان در چشم هم مي‌افتد و بايد احترام نگه داريم. فکر من در اين مسائل باز است چرا که معتقدم تماشاچي مي‌تواند تيم خودش را تشويق کند.

نکونام درباره اظهارات دست‌نشان که عنوان کرده بود "نکونام فوتباليست بزرگي بوده و مي‌تواند روي داوري‌ها تاثير بگذارد" هم گفت: او مي‌تواند هرچه مي‌خواهد درباره من بگويد اما بايد يادش باشد که خيلي چيزها هم درباره ايشان مي‌گويند که من نبايد به آن‌ها اشاره کنم.

وي درباره کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه هم گفت: دوست ندارم درباره اين موضوع صحبت کنم چون کاري را که بايد مي‌کردم، انجام دادم. علاقه‌اي هم به عکس و دوربين ندارم. ورزشکاران ما واقعا در کنار مردم بودند و جا دارد از همه تشکر کنم. خيلي از ورزشکاران و فوتباليست‌ها به صورت پنهاني رفتند و کمک کردند و عکس و فيلمي هم از آن‌ها بيرون نيامد. هر کسي که انجام داده براي هم‌دلي و دل‌خودش انجام داده است. من واقعا از اين اتفاقي که براي مردم کرمانشاه رخ داده ناراحتم. دو نفر از اقوام من هم آن جا بودند و به مردم کمک مي‌کردند. اين اتفاق نشان داد که ما مردم، هميشه کنار هم هستيم. مهم‌ترين مساله اين است که الان را فقط نگاه نکنيم بلکه ماه بعد و ماه‌هاي بعد را هم نگاه کنيم. لباس‌هايي دارم که واقعا برايم باارزش است اما همه آن‌ها را مي‌خواهم حراج کنم و پول آن را صرف ساختن خانه براي کرمانشاهي‌ها مي‌کنم.

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 17:40 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن