سويا 3-3 ليورپول:دو نيمه ليورپولي
شماره خبر : 140830
ليورپول در شبي که ابتدا با سه گل از سويا پيش افتاد، در نهايت به تساوي 3-3 رضايت داد.

ليورپول بازي را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقيقه از بازي سپري شده بود که اين تيم به گل رسيد. روي يک ضربه کرنر بود که ضربه سر جورجينيو وينالدوم روي تير يک، روي تير دوم به فيرمينو رسيد و او هم با يک بغل پاي ساده، کار را تمام کرد.

 

 

بعد از اين گل بازي رفته و رفته متعادل شد و پس از دقايقي، تيم ميزبان کاملا ابتکار عمل را در دست گرفت و چيزي نمانده بود که در دقيقه 19 سويا به گل تساوي برسد اما ضربه نوليتو بعد از برخورد به تير دروازه، در برگشت در اختيار لوکاس کاريوس قرار گرفت.

يک دقيقه بعد، يک پاس در عمق عالي، وسام بن يدر را با کاريوس تک به تک کرد اما ضربه او با اختلاف کمي از کنار دروازه به بيرون رفت.

پس از اين دو موقعيت خوب که سويا از دست داد، بازيکنان ليورپول حملات شان را از سر گرفتند و خيلي زود به گل دوم رسيدند. اين بار هم روي يک کرنر بود که با ضربه فيرمينو، توپ روي تير دوم به ساديو مانه رسيد و او هم با يک ضربه سر شيرجه اي، حساب کار را 2-0 کرد.

 

 

تيم ميزبان که چيزي براي از دست دادن نداشت، پيش کشيد اما در دقيقه 30، اين ليورپول بود که به گل سوم رسيد. روي يک ضد حمله سريع بود که مانه از سمت چپ نفوذ کرد و ضربه او را ميگل ريکو برگشت داد اما توپ برگشتي را فيرمينو به راحتي تبديل به گل کرد.

 

 

در دقايق باقي مانده نيمه اول هم اين بازيکنان ليورپول بودند که موقعيت هاي بهتري داشتند اما نتوانستند استفاده کنند و در نهايت نيمه اول با همان يک گل به پايان رسيد.

 

نيمه دوم را سويا هجومي آغاز کرد و خيلي زود توانست به گل برسد. روي يک ضربه آزاد بود که توپ روي تير يک به بن يدر رسيد و او هم با يک ضربه سر تماشايي، اختلاف را به دو گل کاهش داد.

 

فشار حملات سويا ادامه پيدا کرد و اين تيم در دقيقه 59 صاحب يک ضربه پنالتي شد. آلبرتو مورنو که روي گل اول سويا هم مقصر بود، اين بار با يک اشتباه بچه گانه، مجبور به خطا روي بن يدر شد و داور هم نقطه پنالتي را نشان داد.

خود بن يدر پشت ضربه قرار گرفت و بعد از اينکه پنالتي اش اولش توسط داور مردود شد، ضربه تکراري را هم برخلاف جهت حرکت کاريوس تبديل به گل کرد تا حساب کار 3-2 شود.

فشار حملات سويا ادامه پيدا کرد و چيزي نمانده بود که اين تيم در دقيقه 62 به گل تساوي برسد اما واکنش خوب کاريوس باعث شد تا ضربه اسکودرو به تير دروازه برخورد کند.

تيم ميزبان به حملاتش ادامه داد اما موقعيت هاي اين تيم يکي بعد از ديگري از دست مي رفت. در حالي که به نظر مي رسيد بازي با برتري ليورپول به پايان خواهد رسيد، سرانجام سويا در وقت هاي اضافه به گل رسيد. روي يک ضربه کرنر بود که توپ در شلوغي مقابل دروازه به پيزارو رسيد و او هم با يک ضربه بي نقص، کار را تمام کرد تا بازي با تساوي 3-3 به پايان برسد.

ارسال در: سه شنبه 30 آبان ساعت 21:44 (1396/8/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن