عبداللهي:نورافکن و حسيني دانشجو هستند و به تراکتورسازي نمي‌روند
شماره خبر : 140849
سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: اميد نورافکن و سيد مجيد حسيني هر دو دانشجو هستند و با گواهي اشتغال به تحصيلي که ارائه کرده‌اند مشکلي براي همراهي استقلال ندارند.

 امروز برخي رسانه‌هاي ورزشي از احتمال حضور اميد نورافکن و سيدمجيد حسيني به دليل مشموليت سربازي در تيم تراکتورسازي تبريز خبر دادند اما نصرالله عبداللهي سرپرست تيم فوتبال استقلال نسبت به اين موضوع واکنش نشان داد.

عبداللهي،‌ درخصوص اينکه آيا حسيني و نورافکن سرباز هستند و در نيم فصل از استقلال جدا مي‌شوند، گفت: نه تنها اين دو بازيکن بلکه چهار بازيکن ديگر هم دانشجو هستند و در تيم ما بازي مي‌کنند، حسيني و نورافکن گواهي اشتغال به تحصيل دارند و دليلي بر جدايي آنها از استقلال وجود ندارد. مدارک آنها موجود است و همانطور که گفتم ? بازيکن ما در حال تحصيل هستند که اگر مشمول خدمت سربازي هم باشند با برگه اشتغال به تحصيلي که به سازمان نظام وظيفه ارائه کردند مشکلي براي همراهي استقلال ندارند.

وي درخصوص اينکه آيا تراکتورسازي پيشنهادي به باشگاه استقلال براي جذب اين نفرات داده است يا خير، گفت: تراکتورسازي هيچ وقت چنين کاري نمي‌کند چون نه تنها استقلال بلکه در همه تيم‌ها بازيکنان دانشجو حضور دارند و با گواهي اشتغال به تحصيل بازي مي‌کنند. بازيکني راهي تيم تراکتورسازي مي‌شود که دانشجو نباشد و گواهي اشتغال به تحصيل هم نداشته باشد و مشمول قانون سربازي شود.

ارسال در: چهارشنبه 1 آذر ساعت 09:01 (1396/9/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن