محمودي: تيم‌مان در کما است و سعي مي‌کنيم آن را زنده نگه داريم
شماره خبر : 140868
سرمربي تيم واليبال سارويه ساري مي‌گويد تيمش تمرکز لازم را ندارد.

بهزاد محمودي در پي شکست 3 بر يک عصر امروز (چهارشنبه) تيمش مقابل سايپا در هفته هشتم ليگ برتر واليبال گفت: به تيم حريف تبريک مي‌گويم، سايپا يک تيم خوب و سازمان‌يافته است. ما تنها در ست دوم توانستيم تمرکز خود را به دست آوريم و برنده شويم. اين نشان مي‌دهد که ما با مشکل تمرکز روبه‌رو هستيم و بايد روي اين قضيه کار کنيم.

وي در خصوص وضعيت مالي تيمش نيز اظهار داشت: تيم ما در حالت کما است و ما تنها سعي مي‌کنيم آن را به هر نحو ممکن زنده نگه داريم. ما نگراني‌هاي بازيکنان را درک مي‌کنيم چون سلامت رواني آنها براي ما بسيار مهم است. خوشبختانه کمک مالي اندکي به باشگاه شده که اميدهاي ما را زنده نگه داشته است.

سرمربي سارويه ساري همچنين در مورد شايعه تهديد بازيکنان به ترک تيم اظهار داشت: آنها هفته گذشته اولتيماتوم دادند که اگر تا يکشنبه مبلغي از دستمزد خود را دريافت نکنند تيم را ترک خواهند کرد ولي خوشبختانه يک حامي مالي جديد به سراغ تيم ما آمد و 3.5 درصد دستمزد بازيکنان پرداخت شد. قول‌هايي هم در مورد امروز گرفتيم که اميدوارم محقق شود.

محمودي در پايان خاطرنشان کرد:‌ تلاش مي‌کنيم در بين 10 تيم برتر باقي بمانيم تا در فصل آينده ليگ نتايج و عملکرد بهتري داشته باشيم.

ارسال در: چهارشنبه 1 آذر ساعت 18:16 (1396/9/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن