جلسه شجاعي با مديريت براي پايان ماجرا
شماره خبر : 140876
به نظر مي رسد جلسه شجاعي با مديران باشگاه پانيونيوس در آينده او در اين باشگاه تاثيرگذار باشد.
 مسعود شجاعي روزهاي پرماجرايي را سپري مي کند و حالا جايگاه او در تيم پانيونيوس به خطر افتاده است. بعد از حواشي ايجاد شده در ديدار برابر زانتي و تعويض شجاعي، حالا او به پرداخت جريمه و دوري 30 روزه از تمرينات تيمش محکوم شده است و آينده اش در هاله اي از ابهام قرار گرفته است.

 

نشريات يوناني امروز مفصلا به ماجراي شجاعي پرداخته اند و نشريه کانترا در گزارشي از جلسه شجاعي با مديريت باشگاه پرده برداشته است.

 

 

 

 

شجاعي بلافاصله بعد از شنيدن خبر محروميت به ديدار مديران باشگاه رفته و جلسه اي ما بين آنها شکل گرفته است. در اين جلسه از شجاعي خواسته شده در رفتار خود تجديدنظر کند تا به عنوان کاپيتان بتواند الگوي خوبي براي ديگر همبازيانش باشد.

 

به هر حال مسعود شجاعي در تمرينات تيمش غايب بوده و حتي اخباري در مورد احتمال جدايي او نيز شنيده شده است. جالب اينجاست که در 24 ساعت اخير هواداران پانيونيوس نيز از اين تصميم و برقراري نظم در باشگاه حمايت کرده اند؛ اما به هر حال تداوم اين حمايت بسته به نتايج تيم در آينده دارد.

 

مسئولان پانيونيوس نيز از اهميت شجاعي در ترکيب خود آگاه هستند و نمي خواهند يکي از بهترين بازيکنان خود را از دست بدهند، پس بهترين شرايط پايان اين ماجرا بعد از طي کردن محروميت يک ماهه شجاعي خواهد بود.

ارسال در: چهارشنبه 1 آذر ساعت 18:22 (1396/9/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن