کي روش چه زماني به ايران باز مي گردد؟
شماره خبر : 140879
تيم ملي فوتبال کشورمان، آخرين اردوي خود را در سال 1396 از 22 اسفند در تهران آغاز مي کند

تيم ملي فوتبال کشورمان که با هدايت کارلوس کي روش درصدد است تا براي حضور در جام جهاني 2018 روسيه آماده شود و براي نخستين بار در طول تاريخ راهي مرحله دوم شود، تلاش مي کند تا به اين امر برسد  و فدراسيون نشين ها همراه با کادرفني و بازيکنان در تلاش هستند تا به اين مهم دست يابند.

بر همين اساس، کي روش همراه با دستيارانش، اردوها و بازي هاي تدارکاتي زيادي را براي ملي پوشان برنامه ريزي کردند و آنها را تحويل فدراسيون فوتبال دادند تا هماهنگي هاي لازم صورت بگيرد اما با درخواست مرد پرتغالي فوتبال ايران، اردوي تيم ملي که قرار بود از 17 تا 21 آذر برگزار شود، لغو شد و قرار است بازيکنان ملي پوش استراحت کنند.

همچنين آخرين اردوي تيم ملي در سال 1396 در اسفند برگزار مي شود و قرار است شاگردان کي روش در روزهاي 2 و 7 فروردين ، 2 بازي دوستانه برگزار کنند. البته هنوز نام اين 2 کشور مشخص نشده و مسئولان فدراسيون درصدد هستند تا پس از قرعه کشي جام جهاني 2018 روسيه، 2 حريف ايران را مشخص کنند.

همچنين با لغو اردوي يوزهاي ايراني در آذر، مرد پرتغالي ديگر پيش از قرعه کشي بزرگترين آوردگاه فوتبالي جهان به ايران نمي آيد و پس از قرعه کشي و براي برگزاري جلسه با تاج، راهي کشورمان خواهد شد.

ارسال در: چهارشنبه 1 آذر ساعت 18:28 (1396/9/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن