چراغ سبز يک لژيونر براي حضور در پرسپوليس
شماره خبر : 140881
عليرضا حقيقي دروازه بان ايراني اسکيلستونا با وجود سقوط تيمش به دسته پايين تر ليگ سوئد عملکرد موفقي ارائه داد و پس از مدت ها از سوي کارلوس کي روش به تيم ملي دعوت شد.

با وجود اينکه کي روش در اردوي آخر تيم ملي حقيقي را دعوت نکرده بود اين گلر از انگيزه بالاي خود براي بازگشت به دروازه تيم ملي خبر داده است: بعد از حدود 11 ماه به تيم ملي دعوت شدم وبه جز اردوي آخر، در دو اردوي قبل تر حضور داشتم. خيلي خوشحال بودم که برگشتم. در اردوي آخر حضور نداشتم و دليل آن را کارلوس کي روش مي داند. 

حقيقي ادامه داد: براي او 1000 درصد احترام قائلم و هر کم و کاستي بوده از طرف من بوده است. جبران خواهم کرد و سعي مي کنم شماره يک باشم. صرف حضور در جام جهاني به درد من نمي خورد و دوست دارم در ترکيب باشم و بازي کنم. زياد دنبال رکورد نيستم اما اينکه در دو جام جهاني دروازه بان تيم ملي کشورم باشم اتفاق خوشحال کننده اي است. 

حقيقي در خصوص قرعه احتمالي تيم ملي در جام جهاني توضيح داده است: دو حالت در کل وجود دارد. يا با بهترين ها هم گروه مي شويم که مي تواند تجريه جديد براي ما باشد يا اينکه در گروهي حضور داشته باشيم که امکان صعود هم در آن باشد. خودم به شخصه دوست دارم در گروهي باشيم که امکان صعود باشد يعني حالت دوم. با اين حال به قول معروف هر چه پيش آيد خوش ايد.

دروازه بان سابق پرسپوليس درباره حضور احتمالي در تيم سابق خود هم اظهار نظر کرده است: اين را قبل هم گفته ام و بازهم مي گويم. اهل بازي کردن با احساسات هواداران هم نيستم. آنها در يک هفته اي که در ايران بودم برايم سنگ تمام گذاشتند و لطفشان در همه جا شامل حالم شد. پرسپوليس خانه من است و هر چه دارم از اين تيم است اما هنوز تا به اين لحظه هيچ پيشنهادي از طرف اين باشگاه به دست من نرسيده است. پرسپوليس و هوادارانش در قلب من بوده و هستند. چه باشم و چه نباشم بهترين ها را براي اين تيم خواسته ام. اگر پرسپوليسي ها تمايل داشتند و روزي قسمت شد و به تيم محبوبم برگشتم هواداران مطمئن باشند بهترين عملکرد را به جا خواهم گذاشت و مطمئنا آنهايي که اسم مرا پسر پرسپوليس گذاشتند را سربلند مي‌کنم و هيچ شرطي براي بازگشت ندارم.

ارسال در: چهارشنبه 1 آذر ساعت 18:40 (1396/9/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن