اندرلخت 1 -2 بايرن؛ با توپ پر در انتظار PSG
شماره خبر : 140888
بايرن مونيخ موفق شد در ديداري دشوار 1-2 اندرلخت را مغلوب کند.
 بايرن مونيخ موفق شد در ديداري که ميزبان موقعيت هاي فراواني را از دست داد، با برتري 1-2 در خانه اندرلخت به روند پيروزي هاي خود با يوپ هاينکس ادامه دهد.

 

در دقايق ابتدايي اتفاق خاصي روي دروازه ها خ نداد و اولين خطر بازي در دقيقه 17 ايجاد شد که ضربه آپيا با عکس العمل خوب اولريش همراه بود.

 

 

 

 

دقايقي بعد و روي ضربه سر تريبل، اندرلخت در آستانه باز کردن دروازه بايرن بود اما توپ با اختلاف کمي به بيرون رفت. در دقيقه 30 اندرلخت بهترين فرصت را براي زدن گل اول داشت اما تئودورچک در مصاف تک به تک برابر اولريش در 2 مرحله ناکام ماند.

 

در ادامه اين بايرن بود که توسط ويدال فرصت داشت دروازه اندرلخت را باز کند اما گلر تيم ميزبان عکس العمل مناسبي نشان داد تا نيمه اول با تساوي بدون گل به پايان برسد.

 

بايرن نيمه دوم را هجومي آغاز کرد و در همان ابتدا به گل رسيد. روي نفوذ تولسيو و ارسال عرضي او، لواندوفشکي موفق شد با بغل پايي ساده زننده گل اول بايرن لقب بگيرد.

 

 

 

 

بعد از دريافت گل اندرلخت سراپا حمله شد و بعد از خلق چند موقعيت نصفه و نيمه در دقيقه 63 به گل تساوي دست يافت. ضربه سر تئودورچک در محوطه به هاني رسيد تا او با ضربه اي دقيق گل تساوي را وارد دروازه بايرن کند.

 

در دقيقه 68 بايرن فرصت خوبي براي زدن گل برتري داشت اما ضربه روبن با عکس العمل سلس مواجه شد. در دقيقه 75 تئودورچک با حرکتي انفرادي باز هم صاحب فرصت شد اما اين بار نيز ضربه او راهي به دروازه اولريش نيافت.

 

 

 

 

فرصت سوزي هاي اندرلخت در نهايت باعث شد بايرن به گل دوم برسد. با ارسال کيميچ، توليسو موفق شد با يک ضربه سر دقيق تيمش را دوباره پيش اندازد.

 

در ادامه اندرلخت تلاش زيادي براي زدن گل تساوي داشت و حتي در دقيقه 90 يک گل هم زد که پذيرفته نشد تا در نهايت بايرن 1-2 فاتح اين ديدار شود.

ارسال در: چهارشنبه 1 آذر ساعت 21:47 (1396/9/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن