بارسلونا صعود کرد، وضعيت يوونتوس به خطر افتاد
شماره خبر : 140891
در شب تساوي بزرگان، بارسلونا هم به جمع صعودکننده‌ها پيوست.

در ادامه شب دوم هفته پنجم مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا، تيم‌ بارسلونا هم به جمع صعودکننده‌ها پيوست و وضعيت يوونتوس به خطر افتاد.

 در گروه اول، منچستريونايتد با شکست يک بر صفر در  در زمين بازل  صعود خودش را به تعويق انداخت.لانگ در دقيقه 90 گل پيروزي بازل را به ثمر رساند.

 در جدول گروه اول، منچستريونايتد 12  امتيازي در رده اول ماند و زسکا  و بازل با 9 امتيازي در رده‌هاي دوم و سوم شانس صعود دارند.

 در بازي‌هاي تشريفاتي گروه دوم، پاري‌سن‌ژرمن با نتيجه پرگل 7 بريک در خانه‌اش سلتيک را خرد کرد.ابتدا دمبله در دقيقه 2 سلتيک را پيش انداخت اما تيم پاريسي توسط نيمار در دقايق 9 و 22، کاواني در دقايق 28 و 79، امباپه در دقيقه 35، وراتي در دقيقه 75 و و آلوس در دقيقه 80 براي پاري‌سن‌ژرمن گل زدند. 

 بايرن‌مونيخ هم در زمين اندرلخت به برتري 2 بريک دست يافت.لواندوفسکي در دقيقه 51 و توليسو در دقيقه 77 براي بايرن و هاني در دقيقه 63 براي اندرلخت گلزني کردند.

 در جدول صعود پاري‌سن‌ژرمن 12 و بايرن‌مونيخ 9 امتياز قطعي شده و 2 تيم در روز آخر براي صدرنشيني مقابل هم قرار مي‌گيرند. 

در بازي گروه سوم، اتلتيکومادريد با برتري 2 بر صفر خانگي مقابل رم اميدهايش براي صعود را زنده نگه داشت. گريزمان در دقيقه 69 و گاميرو در دقيقه 85 براي تيم مادريدي گل زدند. ضمن اينکه پرز از رم در دقيقه 83 اخراج شد.

 در جدول، صعود چلسي 10 امتيازي قطعي شده و رم 8 و اتلتيکوي 5 امتيازي در روز آخر شانس صعود دارند.

 در گروه چهارم، بارسلونا با تساوي بدون گل در خانه يوونتوس، علاوه بر صعود، اول شدن خودش را هم قطعي کرد. در اين بازي نه‌چندان ديدني 2 تيم چندين فرصت داشتند اما حتي به ميدان آمدن مسي از اواسط بازي هم تغييري در نتيجه به وجود نيامد.

 در ديگر بازي اين گروه، اسپورتينگ ليسبون 3 بريک المپياکوس را برد و رقيب را حذف کرد.باس‌دوست در دقايق 40 و 66 و سزار در دقيقه 43 براي المپياکوس و اوفو در دقيقه 86 براي المپياکوس گل زدند.

 در جدول بارساي 11 امتياز اول شدن خودش را قطعي کرد اما وضعيت يوونتوس 8 امتيازي به خطر افتاد و بايد در روز آخر براي صعود با اسپورتينگ 7 امتيازي بجنگد.

ارسال در: چهارشنبه 1 آذر ساعت 21:56 (1396/9/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن