گروه C ليگ قهرمانان؛ صعود چلسي به دور حذفي و برد شيرين اتلتيکو مادريد در مقابل رم
شماره خبر : 140892
از گروه C ليگ قهرمانان اروپا در هفته پنجم، تيم چلسي در ديداري که زودتر از ساير بازي ها برگزار شد، مقابل قره باغ به پيروزي 4-0 دست يافت و اتلتيکو مادريد در خانه مقابل رم با نتيجه 2-0 به پيروزي رسيد.

با اين نتايج چلسي با ده امتياز در صدر، رم با هشت امتياز در جايگاه دوم و اتلتيکو مادريد و قره باغ به ترتيب با شش و دو امتياز در رده هاي سوم و چهارم قرار گرفتند. 

قره باغ و چلسي

در ديدار نخست امشب که از ساعت 20:30 به ميزباني قره باغ برگزار شد، تيم مهمان توانست با چهار گل به پيروزي برسد و به عنوان اولين تيم گروه C به دور بعد صعود کند. در اين ديدار ابتدا در دقيقه سيزده ضربه ميشل به تيرک دروازه کورتوا اصابت کرد، اما در دقيقه بيست و يک سديگوف به دليل خطاي پنالتي از زمين بازي اخراج شد و هازارد توانست از روي نقطه پنالتي دروازه قره باغ باز کند. در ادامه نيز چلسي کنترل بازي را در دست گرفت و در دقيقه سي و ششم پاس پشت پاي بسيار زيباي هازارد در محوطه جريمه به ويليان رسيد و اين وينگر برزيلي دروازه قره باغ را براي بار دوم باز کرد. 

ويليان و هازارد

در نيمه دوم بازي کمي متعادل تر پيگيري شد، اما در دقيقه هفتاد و سوم يک بار ديگر پنالتي به سود آبي هاي لندن اعلام شد و اين بار فابرگاس دروازه را باز کرد و سرانجام در دقيقه هشتاد و پنجم ويليان براي بار دوم در اين بازي گلزني کرد تا اين ديدار با نتيجه 4-0 به سود شاگردان کونته به پايان برسد.

اتلتيکو رم

در ديگر ديدار اين گروه که در ورزشگاه واندا متروپوليتانو مادريد برگزار شد، دو تيم اتلتيکو مادريد و رم به مصاف هم رفتند که بازي با نتيجه 1-0 به سود شاگردان سيمئونه به پايان رسيد. در اين ديدار تيم ميزبات بدون گودين و خوانفران به ميدان رفت. در نيمه اول زور هيچ کدام از دو تيم به يک ديگر نرسيد و بيشتر با سوت هاي داور در مرکز زمين متوقف مي شد.

اما در نيمه دوم اتلتيکو فشار حملات خود را بيشتر کرد و چند موقعيت نيز خلق کرد تا اينکه در دقيقه شصت و نه با قيچي فوق العاده زيباي گريزمن، اتلتيکو به گل رسيد. در ادامه  بعد از گل گريزمن، برونو پرز در دقيقه هشتاد و سه از زمين بازي اخراج شد تا رم ده نفره شود. سرانجام در دقيقه هشتاد و پنجم روي پاس بسيار زيباي گريزمن، گاميرو بعد از رد کردن آليسون، تير خلاص را بر پيکر شاگردان دي فرانچسکو زد تا اين ديدار با نتيجه 2-0 به سود ميزبان به پايان برسد.

ارسال در: چهارشنبه 1 آذر ساعت 22:04 (1396/9/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن