سامان قدوس: در حال يادگيري فرهنگ ايراني هستم
شماره خبر : 140937
ملي‌پوش ايراني تيم اوسترساندس سوئد از يادگيري فرهنگ ايراني سخن گفت و در اين باره مثالي جالب زد.

به نقل از روزنامه آفتون‌ بلاد سوئد، سامان قدوس سال نسبتا موفق فوتبالي را پيش‌رو داشته است. تيم باشگاهي‌اش يعني  اوسترساندس رتبه پنجم جدول رده‌بندي ليگ برتر سوئد را کسب کرد. در قالب بازيکن هم عنوان برترين مهاجم سال فوتبال سوئد را به دست آورد.  در بازي دوستانه ايران و پاناما هم که با برتري 2 بر يک ايران پايان يافت اولين گل ملي‌ خود را به ثمر رساند.

 

وي در اين رابطه گفت: اين اتفاق خوبي بود و هميشه مهم است. بسياري از بازيکنان شرايطي همانند من که از بين 2 تيم ملي بايد يک تيم را انتخاب مي‌کردند دارند. هنوز در حال يادگيري فرهنگ ايراني هستم. اين‌که چه کار بايد کنم و چه کاري نبايد انجام دهم.

 

ملي‌پوش ايراني در ادامه با اشاره به مثالي اظهار داشت: براي مثال شما بايد احترام زيادي به کاپيتان بگذاريد و او تصميم‌گيرنده است. نبايد قبل از کاپيتان غذا بخوريد يا ميز را زودتر از او ترک کنيد و بسياري از موارد ديگر.

 

قدوس درباره تفاوت‌هاي ايران و سوئد مي‌گويد: اين مسئله خيلي بزرگي نيست. حتي اگر از آن خوش‌مان هم نيايد.

 

ملي‌پوش ايراني تيم اوسترساندس در رابطه با تغيير احتمالي تيمش در فصل نقل‌وانتقالات زمستاني و استرس احتمالي‌اش گفت: ما يک پروژه فوق‌العاده‌اي داريم که اگر به نتيجه برسد از ماندن در تيم اوسترساندس خوشحال خواهم بود. از زندگي و بازي در اوسترساندس بسيار راضي هستم. اتفاق بسيار خوبي است. شهر، باشگاه و مردم را دوست دارم و همه چيز عالي است. تنها مشکل فقط سرما است و حتي به اين مسئله نيز خو گرفته‌ام.

 

قدوس درباره عادت‌کردنش به سرماي اوسترساندس گفت: بله واقعا عادت کردم. اين مسئله را وقتي با تيم ملي ايران در هلند بودم گفتم. تمام اعضاي تيم ملي فوتبال ايران با کاپشن و کلاه رفتند اما من فقط يک ژاکت کلاه‌دار داشتم که خوشم هم نمي‌آمد اما هوا به طرز خاصي سرد بود.

 

مهاجم ايراني تيم اوسترساندس سوئد سرماي احتمالي بسياز زياد در بازي امشب (پنجشنبه) مرحله گروهي ليگ اروپا در مصاف با زورياي سوئيس گفت: اميدوارم که اين‌گونه نباشد. انگشتانم پايم پس از تمرين امروز بسيار سنگين شده بودند. هوا 5- درجه بود اما همين اندازه هم کافي بود.

ارسال در: پنجشنبه 2 آذر ساعت 16:41 (1396/9/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن