درخواست جالب فرزند ستاره استقلال از پدرش
شماره خبر : 140938
سرور جپاروف در ديدار با سياه‌جامگان يکي از بهترين بازيکنان استقلال بود که گرچه بازي اش به چشم نيامد ولي در ميانه زمين جلوي حيدري بازي مؤثري را به نمايش گذاشت.

به گزارش سايت روزنامه نود، سرور جپاروف درباره بازي قبل و بعد تيمش حرف زد و از حمايت هواداران استقلال تشکر کرد.

باز هم نتيجه نگرفتيد؟
متأسفيم. قبل از هر حرفي بايد اين را گفت. همه ديدند که ما تلاش‌مان را کرديم. بار‌ها و بار‌ها توپ را به پشت و درون محوطه جريمه سياه‌جامگان برديم ولي در زدن ضربات آخر بدشانس بوديم.

اين بدشانسي‌ها بالاخره نمي‌خواهد تمام شود؟
تمام مي‌شود. بايد از همه تماشاگراني که در مشهد از استقلال حمايت مي‌کردند تشکر کنم. تا نيمه اول، استقلالي‌هايي که در استاديوم بودند بيشتر از تماشاگران تيم ميزبان بودند و اين برايم خيلي مهم بود که براي چه تيمي بازي مي‌کنم. آن‌ها از ما حمايت مي‌کنند و ما وظيفه داريم به اين حمايت‌ها جواب بدهيم. اين روز‌ها تمام مي‌شوند.

چرا نمي‌توانستيد گل بزنيد؟
گاهي دروازه‌بانان مانع اصلي برابر حريفان‌شان مي‌شوند. آن روز هم دروازه‌بان جوان حريف اين حالت را برابر استقلال داشت و ياشين (دروازه‌بان افسانه‌اي شوروي سابق) شده بود. هرچه بچه‌ها زدند از هر زاويه و فاصله‌اي توپ‌ها را مهار مي‌کرد. خودمان هم مانده بوديم. تک‌به‌تک شهباززاده را گرفت. من و جابر، اسماعيلي، قرباني و هرچه زديم را گرفت. شوت قائدي را هم که نگرفت به تير دروازه اش خورد. زيبايي‌هاي فوتبال به اين چيزهاست.

مي‌داني دروازه‌بان سياه‌جامگان اولين باري بود که در ليگ برتر بازي مي‌کرد؟
نه! به هر حال برايش آرزوي موفقيت مي‌کنم. او بازي خيلي خوبي برابر استقلال نمايش داد و مهمترين عامل براي مساوي گرفتن تيمش بود. حتي يک اشتباه هم نکرد وگرنه ما با دو، سه اختلاف برنده مي‌شديم.

اما استقلال همچنان امتياز از دست مي‌دهد!
شانسي که آورديم در اين هفته، بالاي جدولي‌ها هم امتياز از دست دادند و فاصله ما با صدر افزايش پيدا نکرد.


 يک گل هم زديد که گفته شد سالم بود!
درباره مسائل داوري حرفي نمي‌زنم. البته شنيدم که در برنامه‌هاي تلويزيوني درباره اش خيلي حرف زدند ولي من در مسائل داوري دخالت نمي‌کنم.

کارشناسان از بازي تان رضايت داشتند فقط مي‌گويند گل نمي‌زنيد.
خودمان هم متوجه بازي بوديم. راحت به گوش‌ها مي‌رفتيم و توپ را به داخل ?? قدم مي‌برديم. در گلزني هم که گفتم دروازه‌بان حريف چه روز خوبي داشت. با اين همه ما خيلي خيلي بهتر از سه، چهار هفته قبل بازي مي‌کنيم و حتم دارم در هفته‌هاي بعد بهتر مي‌شويم. کافي است يکي، دو برد پياپي به دست بياوريم تا اين وضعيت به کل برعکس شود و به بالاي جدول برگرديم.

خودت هم از اين شرايط خسته شدي؟
من که هيچ، پسرم هم مي‌گويد بابا چرا نمي‌بريد؟ زودتر تيم‌تان را بالا بياوريد. او هم طرفدار استقلال شده و از من و بچه‌هاي تيم مي‌خواهد برنده شويم. ما هم به او قول داديم اين اتفاق بيفتد.

بازي با گسترش فولاد را چطور پيش‌بيني مي‌کني؟
ما براي هر بازي با دستورات کادر فني کار مي‌کنيم. براي اين ديدار هم برنامه‌هاي خوبي داريم و نقاط ضعف و قوت‌شان را مي‌شناسيم. تيم سرعتي با پرس سخت از جلو است که حتم داريم براي دفاع در آزادي به زمين مي‌آيد.

تماشاگران تان هم که نيستند!
دليل اين را نمي‌دانم. ولي شنيدم حکم قطعي نيست و باشگاه هم دنبال رفع اين محروميت است.‌اي کاش تماشاگران‌مان را ببخشند، چون بازي بدون آن‌ها لطفي ندارد.

ارسال در: پنجشنبه 2 آذر ساعت 16:43 (1396/9/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن