سندسازي براي کسب مجوز حرفه‌اي نفت از AFC
شماره خبر : 140946
مربي پيشين نفت تهران مي‌گويد از سوي اين باشگاه به هيچ عنوان براي توافق بر سر مطالبات‌شان تماسي با آن‌ها گرفته نشده است.

باشگاه نفت تهران در روزهاي اخير مدعي است که اسناد و مدارک ارسالي‌اش براي کسب مجوز حرفه‌اي AFC از تمامي باشگاه‌ها شفاف‌تر بوده و بايد به آن‌ها مجوز حرفه‌اي داده مي‌شد. مسوولان اين باشگاه ابراز اميدواري کردند که مجوز حرفه‌اي را با تاييد AFC کسب کنند تا مشکلي براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا نداشته باشند.

روز چهارشنبه چند نفر از طلبکاران باشگاه نفت در سازمان ليگ حاضر شدند تا با حيدر بهاروند، رييس سازمان ليگ جلسه‌اي داشته باشند. محسن سيدي، مربي پيشين نفت تهران که در اين جلسه حاضر بود، با بيان اين که جلسه خوبي با بهاروند داشتند، درباره اين جلسه اظهار کرد: طلبکاران نفت تهران به چند گروه تقسيم مي‌شوند. گروه اول، طلبکاران نفت تهران پيش از انتقال باشگاه نفت هستند که مربوط به سال ?? مي‌شود. گروه دوم، طلبکاران دوره سرمربي‌گري علي دايي با مالکيت بهنام پيشرو، گروه سوم، کادر آکادمي باشگاه و اعضاي تيم در دوره سرمربي‌گري علي کريمي با مالکيت پارس طلاييه هستند. طلبکاران گروه سوم به خاطر انتقال بي‌مطالعه باشگاه از سوي مسوولان وزارت نفت است که اين همه طلبکار براي باشگاه نفت به وجود آورده است.

او افزود: در همين راستا ما طلبکاران گروه اول که شامل علي‌رضا منصوريان، محمد خرمگاه، خود من و خيلي افراد ديگر تا سوپرمارکت محله تهرانسر، شنيديم که سندسازي‌هايي از سوي جهانيان صورت گرفته است و اين اسناد را براي AFC ارسال کرده است. من به عنوان يکي از طلبکاران امروز با همه اين افراد صحبت کردم. هيچ توافقي با هيچ‌کدام از افراد صورت نگرفته است و همه مي‌دانيد که در صورتي که باشگاه يک طلبکار داشته باشد نمي‌تواند مجوز حرفه‌اي بگيرد. ما نمي‌دانيم که اين آقايي که ادعاي مالکيت دارد با چه اسنادي مصاحبه مي‌کند و با اعتماد به نفس بالا مي‌گويد که ما اين پول را داديم؟ اصلا هيچ اتفاقي نيفتاده و هيچ تماسي با ما طلبکاران گرفته نشده است.

مربي پيشين نفت در ادامه گفت: ما شنيديم که نفت با تمامي مشکلات دو مشتري خوب دارد. از هيات واگذاري باشگاه نفت از آقاي تاجيک تا شريف حسيني، خواهش مي‌کنيم يک تصميم هوشمندانه بگيرند و تيم نفت را به افرادي بسپارند که شايستگي اين باشگاه را داشته باشند. تيم‌داري کار آساني نيست و خرج دارد و بايد انسان‌هاي با شرافت و درستي را مالکيت اين باشگاه را در اختيار بگيرد. از تاج و مسوولان ديگر هم مي‌خواهيم حق آسيايي نفت را به خود نفت بدهند، منوط بر اين که اين باشگاه تمام بدهي‌هايش را بدهد.

ارسال در: جمعه 3 آذر ساعت 06:44 (1396/9/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن