دايي: اميدوارم 3 امتياز بازي را بگيريم
شماره خبر : 140951
سرمربي سايپا مي گويد فردا هدف تيمش کسب 3 امتياز بازي است.

 علي دايي در نشست خبري قبل از بازي با سياه جامگان پاسخ خبرنگاران را داد:


 

بازي سنگيني داريم


بيست و پنجمين سالگرد مرحوم دهداري را تسليت مي‌گويم. ما فردا بازي حساسي داريم و با تيمي بازي داريم که براي آنها هم اين مسابقه حياتي است. در اين مدت زمان کمي داشتيم که تيم‌مان را به شرايط بازي برسانيم ولي اين هفته با شرايط بهتري تمرين کرديم و اميدواريم فردا سه امتياز بازي را به دست آوريم. اميدواريم با يک برد در نيم فصل اول جايگاه‌مان را بالاتر ببريم اگرچه من هنوز اسم اين تيم را سياه‌جامگان مي‌دانم و مطمئن هستم بازي بسيار سنگيني داريم.

 

 

تيم را در نيم فصل تقويت مي کنيم


ما نيم‌فصل تيم را تقويت مي‌کنيم. مصدوماني که مداوا مي‌شوند به ما کمک خواهند کرد. مطمئنا از چند بازيکن تا آخر فصل نمي‌توانيم استفاده کنيم اما چند بازيکن آرام آرام به جمع ما اضافه مي‌شوند و با تلاش بازيکن و کادر فني و حمايت باشگاه مي‌توانيم بهتر شويم و به پيروزي‌هاي بيشتري برسيم.

 


مصاحبه جهانيان عليه علي کريمي


خوشبختانه يا متاسفانه من در فضاي مجازي نيستم و آن را دنبال نمي‌کنم اما براي جامعه ورزش و خودمان متاسفم که مالک نفت که معلوم نيست از کجا آمده و چه چيزي دارد در مورد فوتبالي‌ها صحبت مي‌کند. وظيفه تمام فوتبالي‌ها اين است که پشت هم باشيم و هواي همديگر را داشته باشيم. آدم‌هايي که معلوم نيست از کجا مي‌آيند در مورد ما فوتبالي‌ها صحبت مي‌کنند. متاسفانه اين آدم‌ها را شما رسانه‌ها بزرگ کرده‌ايد. فوتباليست‌ها حداقل زحمت کشيده و در فوتبال کار کرده‌اند.

ارسال در: جمعه 3 آذر ساعت 10:27 (1396/9/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن