فلاحت زاده: استقلال بدشانس است
شماره خبر : 140956
مربي گسترش فولاد اميدوار است تيمش بتواند با کسب نتيجه مناسب با استقلال به روند روبه رشد خود ادامه بدهد.

فرشاد فلاحت زاده  در نشست خبري قبل از بازي با استقلال پاسخ خبرنگاران را داد:

 

شرايطم بهتر شده است


شرايط گسترش روزبه‌روز بهتر شده است. آندو تيموريان، عليرضا نقي‌‌زاده، امين خطيبي و فخرالديني مصدوم هستند و در اين ديدار  در اختيار ما نخواهند بود. ما به جواناني ميدان مي‌دهيم که آينده گسترش فولاد را تأمين مي‌کنند.

 


استقلال بدشانس بوده است


جايگاه واقعي استقلال اينجاي جدول نيست. اين تيم بدشانسي آورده و نتوانسته است امتيازات را به خوبي جمع‌آوري کند. استقلال تيم خوبي است که به جايگاه اصلي خود در جدول نرسيده است، چه در زمان منصوريان و چه در زمان شفر اين تيم بدشانسي‌هاي زيادي آورده است که باعث شده امتيازات را از دست بدهد و در جدول بالا نيايد. ما آناليز خوبي نسبت به تيم استقلال داشته‌ايم و مي‌دانيم که آنها در بيرون از خانه خوب بازي مي‌کنند و وقتي ميزبان هستند بازي هجومي را در پيش مي‌گيرند.

 

دوست داشتيم با تماشاگر بازي کنيم


دوست داشتيم در اين بازي هواداران در ورزشگاه حضور داشته باشند و از ديدن يک بازي زيبا لذت مي‌بردند.

 


استقلال را به خوبي آناليز کرده ايم


کادر آناليز ما خيلي دقيق نقاط ضعف و قوت استقلال را بررسي کرده است و ما هميشه طبق سيستمي که حريف‌مان بازي مي‌کند نفرات‌مان را چيدمان و بررسي مي‌کنيم که از کدام مناطق به دروازه حريف حمله کنيم.

 


داوري ها به ضرر نبوده است


قضاوت‌ها تا به اينجاي کار زياد به تيم ما لطمه نزده است، اما مي‌توانست خيلي بهتر باشد. در کل قضاوت‌ها براي تيم ما خيلي تاثيرگذار نبوده است. بچه‌هاي ما روي توانمندي‌هاي خودشان توانستند امتياز بگيرند و شما مي‌بينيد وقتي تيم ما مي‌تواند در دقيقه 93 بازي گل بزند يعني اينکه تيم ما آماده است و بازيکنان در هر بازي به دنبال پيروزي هستند.

 

با جباري صحبت کرده ايم


به نکته خوبي اشاره کرديد. جباري سال‌ها شاگرد فيروز کريمي بوده و بازيکني است که هر کسي دوست دارد آن را در تيم خودش داشته باشد. صحبت‌هايي در اين باره شده اما اگر قرار باشد او به تيم ما بيايد تصميم نهايي را کريمي و باشگاه خواهند گرفت، اما صحبت خيلي جدي تاکنون نشده است.

 


مي توانيم برابر استقلال پيروز شويم


ما از اول فصل اکثر بازيکنان‌مان را در اختيار نداشتيم. آندو در اولين بازي براي ما بازي کرد و بعد آسيب ديد، با اين شرايط هدف ما در همه مسابقات پيروزي است. در بازي فردا هم براي کسب سه امتياز به ميدان مي‌رويم، چرا که استقلال در شرايطي است که ما مي‌توانيم الان مقابلش به پيروزي برسيم. هرچند که اين تيم با آمدن شفر بسيار خوب شده است.

 


بهترين بازي ها در آزادي انجام مي شود


با توجه به اينکه بازي فردا تماشاگر ندارد مي‌توانيم بهترين استفاده را از اين فرصت کسب کنيم. از سوي ديگر بهترين بازي‌ها در آزادي انجام مي‌شود، چرا که اين ورزشگاه چمن بسيار خوبي دارد و با توجه به اينکه تيم ما روي زمين خوب بازي مي‌کند مي‌توانيم در اين بازي خوب کار کنيم.

 

 

دليل مصدوميت هاي پرتعداد؟


ما اين مشکل را رفع کرده‌ايم. در چند هفته اخير هيچ بازيکني دچار مصدوميت جدي نشده است. آندو تيموريان روي يک اتفاق دچار کشيدگي رباط صليبي شد و مصدوميت او پارگي رباط نبود. آندو چند هفته استراحت کرد و به تيم اضافه شد. البته چون اين بازيکن در تمرينات اخير حضور نداشت و در برنامه‌هاي تاکتيکي که مي‌خواستيم آنها را مقابل استقلال اجرا کنيم، نبود در اين بازي غايب است، اما از هفته بعد تقريباً همه بازيکنان را در اختيار داريم.

 


تمرينات را تغيير داده ايم


کادرفني واقعاً زحمت مي‌کشد و توانستيم در اين هفته به خوبي کار کنيم. از باشگاه هم تشکر مي‌کنم که امکانات خوبي در اختيار ما قرار داد. ما همچنين در اين چند هفته نحوه تمرينات را تغيير داده‌ايم و بازيکني هم آسيب نديد.

 


هدف باشگاه جوانگرايي است


طبيعي است که در نيم‌فصل برخي بازيکنان از تيم جدا مي‌شوند و چند بازيکن هم به تيم اضافه مي‌شوند. اين اتفاق در همه تيم‌ها رخ مي‌دهد و ما نيز از اين قاعده مستثني نيستيم. ما سعي مي‌کنيم از نفرات جوان استفاده کنيم، چون باشگاه گسترش فولاد جوان‌گراست.

 


چند بازيکن با کيفيت جذب مي کنيم


فيروز کريمي هم به بازيکنان جوان و باتجربه اعتقاد دارد. سعي مي‌کنيم در تغييرات نيم فصل چند بازيکن جذب کنيم تا در نيم‌فصل دوم بتوانيم در جمع مدعيان قرار بگيريم. ما در چند هفته اخير با کسب امتيازات لازم از انتهاي جدول جدا شديم و حدود پنج شش رتبه بالا آمديم. امتيازات تيم‌ها به هم نزديک است و اگر در اين چند بازي نيز حداکثر امتيازات را کسب کنيم مي‌توانيم حتي تا رتبه پنجم ششم جدول نيز بالا بياييم.

 

 

از آسيايي شدن خوشحال مي شويم


ما اين مسئله را به فال نيک مي‌گيريم. گسترش تمام امکانات سخت‌افزاري و نرم‌‌‌افزاري لازم را دارد و از اين قضيه استقبال مي‌کنيم و خوشحاليم که چنين اتفاقي رخ دهد.

ارسال در: جمعه 3 آذر ساعت 10:55 (1396/9/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن