سپاهان تساوي کرد اما اخلاق را باخت !
شماره خبر : 141316
همبازي با ناکامي ها !

به گزارش سايت روزنامه نود (سعيد واعظ)

 

روزي روزگاري افتخار آفريني ، اکنون ، شده ايم خنده بازار !
هفته 14 ليگ برتر براي فوتبال نصف جهان و تيمهاي سپاهان و ذوب اهن خوش يمن نبود . سپاهاني ها در ورزشگاه نقش جهان در دوئل کرانچار و عبدالله ويسي ، به تساوي رضايت دادند . در آنسو ، ذوبي ها در مصاف با تيم پرسپوليس با چهار گل شکست پر حرف و حد يث داري را متحمل شدند .


سپاهان ، بازنده اخلاق !
قرار گرفتن تيمهاي سپاهان و استقلال خوزستان در جدول رده بندي تا قبل از مصاف دو تيم در ايستگاه 14 ، براي هوادران دو تيم در رتبه هاي يازدهم و سيزدهم جالب توجه نبود ، اما ، از آنجايي که عبدالله ويسي ، فصل گذشته سکان هدايت طلايي پوشان را تا هفته 24 در اختيار داشت براي تماشاگران و علاقه مندان به سپاهان جالب توجه بود . با شروع مسابقه دو تيم در ورزشگاه نقش جهان ، عده اي از تماشاگرنماهاي سپاهاني با فحشهاي رکيک و قبيح سرمربي تيم فوتبال استقلال خوزستان را مورد عنايت قرار دادند . جو ورزشگاه آنقدر مشمئز کننده شد که تيم استقلال خوزستان قصد خروج از زمين مسابقه را داشتند که با پا در مياني   بعضي از عوامل اجرايي دوباره به زمين مسابقه برگشتند . سوال مطروحه در اينجاست که نقش کهم کانون هوادران باشگاه سپاهان که روزگاري به عنوان بهترين کانون هوادران فوتبال ايران سر آمد بود چيست ؟ طرفدار افکار و استراتژي عبدالله ويسي در تيم سپاهان در ليگ 16 نيستيم اما توهين و فحاشي چرا ؟ مگر در نصف جهان داعيه مهمان نوازي و فرهنگ و تمدن را نمي کنيم ؟ چرا به شکل مشمئز کننده از مهمانهاي مان بايد رفتار کنيم ! سپاهان  ف هر چند به تساوي يک بر يک دست يافت ، لکن ، بازنده اخلاق هم در اين مسابقه بود .
گل سازي کوليبالي
سپاهان در اين مسابقه با ترکيب هجومي و سيستم 2-4-4 دايموند (لوزي ) برابر تيم آبي پوش اهوازي قرار گرفت . طلايي پوشان از همان لحظات اوليه نبض و کنترل بازي را در دست گرفتند و موقعيت هاي فراواني با مروان حسين عراقي و ساسان انصاري از دست دادند اما در نيمه دوم با ورود رضا ميرزايي و گلزني جلال الدين عليمحمدي از حريف سخ کوش خود پيش افتادند و يخ ورزشگاه را شکستند . شاگردان ويسي بعداز دريافت گل دست از تلاش بر نداشتند و با گلسازي موسي کوليبالي توانستند با گلزني وحيد نامداري کار را به تساوي برسانند . نکته مهم در گل تساوي تيم استقلال خوزستان در اين بود که کوليبالي مدافع مياني تيم استقلال چطور پاس عمقي خود را از فضاي تونل ايجاد شده به نامداري رساند ؟ پس هافبک و مدافعان مياني سپاهان کجا تشريف داشتند ؟
روزي روزگاري افتخار آفريني ، اکنون ، شده ايم خنده بازار!
بعد از تساوي تيمهاي سپاهان و استقلال خوزستان ، ليدري را مشاهده کرديم که با داد و فغان زياد مديران قبلي و فعلي باشگاه را که اوضاع تيم محبوبشان را بهم ريخته اند مورد عنايت قرار مي داد و در حالي که بغض اش ترکيد مي گفت ؛ روزگاري افتخار آفريني مي کرديم ، اما ، تو اين چند سال شده ايم خنده بازار اين و آن . بس کنيد ديگه ! نمي توانيد باشگاه و تيم داري کنيد برويد ...

ارسال در: شنبه 11 آذر ساعت 22:14 (1396/9/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن