طيبي: براي صعود بي‌شانس نيستيم
شماره خبر : 141392
مدافع خوزستاني القطر در پيروزي تيمش برابر الخريطيات موفق به گلزني شد.
محمد طيبي دفاع خوزستاني تيم القطر در گفت درباره تغيير کادرفني و نتيجه اي که اين هفته برابر الخريطيات گرفتند گفت: خدا را شکر که توانستيم 3 امتياز مهم اين بازي را به دست بياوريم. اين 3 امتياز براي ما خيلي حياتي بود و مربي جديدي که به تيم ما آمده است توانسته در تيم تحول ايجاد کند. من چند بازي قبل در پست دفاع راست بازي کردم اما با حضور اين مربي به پست تخصصي خودم برگشتم و توانستم يک گل هم براي تيمم به ثمر برسانم.


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          وي همچنين گفت: من فصلي که در استقلال خوزستان حضور داشتم ابتدا دفاع راست بودم اما زماني که تيممان به ليگ برتر صعود کرد با تشخيص آقاي ويسي و نياز تيم به دفاع وسط انتقال داده شدم و تاکنون در اين پست بازي مي کنم و از اين تغيير بسيار خوشحالم.

 

طيبي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه اگر در جام جهاني حضور داشته باشد دوست دارد با کدام مهاجم تقابل داشته باشد گفت:‌ براي من فرقي ندارد که کدام مهاجم مقابل من مي ايستد. براي من و بازيکنان تيم ملي تنها موفقيت تيممان مهم است حال فرقي نمي کند من به تيم ملي دعوت شوم يا بازيکن ديگر. همه براي اسم ايران خواهيم جنگيد اما من انگيزه هاي خاص خود را دارم و اميدوارم بتوانم مسافر روسيه شوم و نماينده خوبي براي فوتبال خوزستان در جام جهاني باشم.

 

مدافع خوزستاني  در پايان گفت: اکنون ما بايد به اردوها و بازي هاي تدارکاتي مناسب فکر کنيم. ما بايد با يک تيم اروپايي و يک تيم آفريقايي و يا با دو تيم اروپايي سطح بالا بازي کنيم تا بتوانيم قلق گيري کنيم. مطمئن باشيد تيم ملي ايران با حضور آقاي کي روش حرف هاي زيادي براي گفتن دارد و ما براي صعود بي شانس نيستم، فوتبال است و هزار و يک اتفاق.

ارسال در: دوشنبه 13 آذر ساعت 16:19 (1396/9/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن