واکنش سرپرست استقلال خوزستان به استعفاي سرمربي اين تيم؛ مگر ويسي استعفا کرده؟!
شماره خبر : 141439
سرپرست باشگاه استقلال خوزستان از استعفاي عبدالله ويسي، سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه اعلام بي‌خبري کرد.

عبدالنبي شولي پس از اينکه عبدالله ويسي، سرمربي استقلال خوزستان در نشست خبري پايان ديدار تيمش برابر صنعت نفت آبادان اعلام کرد که از سمت خود استعفا کرده است، در گفت‌وگو با  اظهار داشت: مگر آقاي ويسي استعفا کرده است؟! ايشان فقط گفته است که اگر شرايط به همين شکل بماند، در اين تيم نمي‌مانم. از جانب باشگاه و گروه ملي تصميم گرفته شده است که مشکلات برطرف شود و اگر استعفايي در کار باشد بايد آن را به ما کتباً اعلام کنند. ما آرزوي مي‌کنيم که شرايط باشگاه خوب شود.

وي ادامه داد: هنوز ويسي چيزي را تحويل باشگاه نداده است و من فقط به اين شکل شنيده‌ام که ويسي گفته است اگر شرايط به همين صورت باشد من در تيم استقلال خوزستان نمي‌مانم.

سرپرست باشگاه استقلال خوزستان در پاسخ به اين پرسش که چنانچه ويسي کتباً استعفاي خود را به شما اعلام کند، چه تصميمي خواهيد گرفت، تصريح کرد: در اين رابطه چيزي ندارم بگويم، چون هنوز اتفاقي نيفتاده است. باشگاه هيئت مديره دارد و آنها بايد تصميم بگيرند. اگر بحث استعفاي ويسي را ناديده بگيريم ما بايد در يک جمع صميمي بنشينيم و مشکلات را حل کنيم. ما قطعاً از ويسي حمايت خواهيم کرد و سعي مي‌کنيم در نيم‌فصل هم بازيکناني را که احتياج داريم، جذب کنيم.

ارسال در: سه شنبه 14 آذر ساعت 18:48 (1396/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن