تارتار: يک‌سوم تيم‌هاي مدعي هزينه کرده‌ايم/ در شهرمان هم داور به ضرر ما سوت مي‌زند
شماره خبر : 141440
سرمربي تيم پارس جنوبي گفت: تيم ما يک سوم تيم‌هاي مدعي ليگ هزينه کرده است و الان 12 بازي است که از باشگاه پاداش طلب داريم.

مهدي تارتار پس از برتري يک بر صفر پارس جنوبي مقابل سياه‌جامگان، اظهار داشت: بايد بگويم ما مرديم تا برديم. در اين بازي خيلي به ما فشار آمد. در نيمه دوم با توجه به اينکه فرصت‌هاي زيادي را از دست داديم، استرس بازيکنان بالا رفت. سياه‌جامگان هم خيلي زحمت کشيد. اگر بازيکنان سياه‌جامگان در تمام بازي‌ها اين‌قدر زحمت بکشند، وضعيت اين تيم تغيير خواهد کرد.

وي ادامه داد: همه مي‌گويند پارس جنوبي تيم متمولي است. اولاً تيم ما يک سوم تيم‌هاي مدعي ليگ هزينه کرده است و ما الان 12 بازي است که از باشگاه پاداش طلب داريم. ما اسم پارس جنوبي را يدک مي‌کشيم که اصلي‌ترين منبع درآمد ملي است. چطور دولت مي‌تواند براي پرسپوليس و استقلال هزينه کند، اما نمي‌تواند به ما کمک کند؟! به نظرم استان بوشهر پتانسيل اين را دارد که تيمش مشکل مالي نداشته باشد.

سرمربي تيم پارس جنوبي در ادامه تصريح کرد: از مسئولان مي‌خواهم نگذارند اين تيم مشکل مالي داشته باشد. هزينه تيم ما زير 12 ميليارد است، انتظار داريم پاداش‌هاي ما را بدهند. رضاييان (مديرعامل باشگاه پارس جنوبي) به تنهايي نمي‌تواند مشکلات را برطرف کند. ما کارمان را در تيم انجام مي‌دهيم،‌ اما به قول‌هايي که به ما داده شده است،‌ عمل نمي‌شود. همه انرژي‌مان را براي تيم گذاشتيم و انتظار داريم مسئولان به تيم رسيدگي کنند.

تارتار در پاسخ به اين پرسش که آيا براي تقويت تيمش در تعطيلات نيم‌فصل برنامه‌اي دارد يا خير، گفت: بايد ابتدا شرايط باشگاه مشخص شود، بعد در مورد نيم‌فصل تصميم بگيريم. فعلاً شرايط در باشگاه خوب نيست.

وي در ادامه خاطرنشان کرد: ما در هيچ بازي به اندازه اين ديدار در نيمه نخست موقعيت گل نداشته‌ايم. زماني که اين فرصت‌ها را از دست داديم،‌ با توجه به نتايج چند هفته اخير، استرس به بازيکنان وارد شد و ديگر خوب کار نکرديم.

سرمربي تيم پارس جنوبي در مورد داوري اين ديدار نيز خاطر نشان کرد: نمي‌دانم چرا در شهرمان هم داوران به ضرر ما سوت مي‌زنند! داور جوان بود و بايد صحنه‌هاي مشکوک به پنالتي قبل صحنه آخر که پنالتي گرفته شد را ببينم و بعد نظر بدهم. همان‌طور که گفتم نمي‌دانم چرا در شهر خودمان هم به ضررمان سوت زده مي‌شود. اينجا بايد از هواداران هم تشکر کنم که تا دقيقه آخر تيم را تشويق کردند.

ارسال در: سه شنبه 14 آذر ساعت 18:50 (1396/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن