دايي: دقيقا نمي‌دانم کي‌روش چه چيزي خواسته
شماره خبر : 141442
علي دايي سرمربي تيم سايپا مي گويد که محروميت ها و مصدوميت هاي زياد و اشتباهات داوري دليل افت سايپا در نيم فصل اول مسابقات بوده است.
 علي دايي پس از پيروزي يک بر صفر سايپا مقابل پيکان، در کنفرانس خبري به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

بهتر از پيکان بوديم


 ما در اين بازي بهتر از پيکان بوديم و حريف موقعيتي جز يکي دو شوت نداشت. از ابتداي بازي تا دقيقه 90 صاحب توپ و ميدان بوديم. ما با وجود مصدوم‌ها و محروم‌هاي زيادي که داشتيم به ميدان رفتيم و مجبور شديم تعدادي از بازيکن جوان خود را به ميدان بفرستيم. تيم ما يکي از جوان‌ترين تيم‌هاي ليگ است و اين نفرات جوان و شايسته ان‌شاءالله در آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهند داشت.

 

 

بايد در نيم فصل تقويت شويم


مسلماً‌ بايد در پنجره زمستاني تقويت شويم. با توجه به شرايطي که در نيم‌فصل اول براي تيم ما پيش آمد فراز و نشيب‌هاي زيادي داشتيم و براي نيم‌فصل دوم بايد اين فرازونشيب‌ها را کم کنم. ان‌شاءالله سعي خواهيم کرد در پست‌هايي که احتياج به يارگيري داريم، بازيکن خوب جذب کنيم.

 

 

دقيقا نمي دانم کي روش چه چيزي خواسته است


سرمربي تيم فوتبال سايپا در پاسخ به اين پرسش که آيا او حاضر است به خواسته کارلوس‌ کي‌روش ملي‌پوشان تيمش را بعد از هر بازي به مدت يک روز و نيم در اختيار تيم ملي قرار دهد، خاطر نشان کرد: من دقيقاً نمي‌دانم کي‌روش چه صحبتي در اين زمينه انجام داده است و بعد از اينکه حرف‌هاي او را شنيدم در اين باره اظهارنظر خواهم کرد.

 

 

ما يک تيم مصدوم و محروم داشتيم


متأسفانه ما در طول نيم‌فصل اول مصدوم زياد داشتيم. شما ببينيد آقايان دانشگر و شجاعي براي اين بازي محروم بودند، عباس‌زاده مصدوم بود، کنعاني‌زادگان و ايوب کلانتري نيز از مدت‌ها قبل دچار مصدوميت طولاني شدند. در واقع ما يک تيم فقط مصدوم و محروم داشتيم. در کنار اين مسئله اشتباهات داوري هم به ما خيلي ضربه زد. اين مسئله را فراموش نکنيد که ما مي‌توانستيم بدون در نظر گرفتن اشتباهات داوري الان شش امتياز بيشتر کسب کنيم که متأسفانه اين اتفاق رخ نداد. همه اين مشکلات باعث شد که الان در رده ششم جدول باشيم.

 

 

ترابي از نظر ما اصلا افت نکرده است


دايي در پايان در واکنش به اينکه گفته مي‌شود مهدي ترابي دچار اُفت شديد شده است، گفت: من اصلاً اين نظر را قبول ندارم. شما برويد و ببينيد شرايط ترابي فصل قبل چطور بود. خوشبختانه ما چيزي که از مهدي مي‌خواهيم در زمين پياده مي‌کند. ما اجازه نمي‌دهيم هر بازيکني در زمين براي خودش بازي کند. ترابي خيلي خوب در کار گروهي شرکت کرده و خواسته‌هاي کادر فني را برآورده مي‌کند. ترابي از نظر ما اُفت نکرده است، اما با توجه به توانايي که من در اين بازيکن مي‌بينم او جا دارد بهتر از اينها باشد.

ارسال در: سه شنبه 14 آذر ساعت 18:57 (1396/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن