جلالي: جام جهاني ارزشش را دارد که ليگ باز هم تعطيل شود
شماره خبر : 141443
سرمربي تيم فوتبال پيکان تأکيد کرد، تيمش مستحق شکست مقابل سايپا نبوده است.

مجيد جلالي پس از شکست يک بر صفر تيمش مقابل سايپاي تهران، اظهار داشت: در خط حمله هيچ قدرتي نداشتيم. ما در حمله مشکلات زيادي داريم. در بازي‌هاي اخير هم چنين مشکلاتي داشتيم. بازي طوري نبود که بخواهيم بازنده باشيم. شکست در اين بازي غيرمنصفانه‌ترين نتيجه‌اي بود که مي‌توانست رقم بخورد، علي‌رغم اينکه يک برتري محسوسي هم داشتيم. مجموعاً کار ما بد نبود، هر چند مي‌توانستيم بهتر باشيم. نيازمند ترميم هستيم و اميدواريم اين کار را انجام بدهيم.

سرمربي تيم فوتبال پيکان در مورد صحبت‌هاي کي‌روش که اعلام کرده است بازيکنان بايد در اردوي تيم ملي ريکاوري شوند، تصريح کرد: به کي‌روش حق مي‌دهم. وقتي تيم ملي مي‌خواهد به جام جهاني برود، انتظار است چيزي که سرمربي تيم مي‌خواهد را انجام بدهند. وقتي شما حدود 11 بازي را در پنج هفته انجام مي‌دهيد و بعد دوباره بازي‌ها فشرده‌تر مي‌شوند، چون در سال جام جهاني هستيم خيلي حساب شده نيست. عيبي هم ندارد، ما حرفي نداريم. تيم من را با بازي استقلال مقايسه کنيد، ما چهار روز يک بار بايد بازي کنيم و دو بازيکن‌مان هم به‌دليل محروميت غايب هستند. البته اين بازيکنان هم نبايد محروم مي‌شدند، اما داور بازي ... . نمي‌دانم چه بگويم. ما با اين شرايط مجبوريم بازي کنيم، اما فشار مي‌آيد.

جلالي خاطرنشان کرد: به نتيجه کاري ندارم، شما امروز کيفيت بازي را ديديد. من ديگر چه‌کار کنم؟ من خودم هم اعتقاد دارم که ارزشش را داشت که به‌خاطر تيم ملي و حضور پرقدرت آن در جام جهاني با اين برنامه همکاري کنيم و فداکاري داشته باشيم. اگر قرار است سربلند باشيم، بايد حمايت کنيم. من فکر مي‌کنم در نهايت اين وظيفه ماست که به‌خاطر تيم ملي انعطاف به خرج بدهيم در نوع برنامه‌ها. چون هيچ چيزي نمي‌تواند مهم‌تر و بالاتر از تيم ملي باشد، تيم ملي کاملاً قابل احترام است.

وي با اشاره به گروه‌بندي مسابقات جام جهاني و هم‌گروهي تيم ملي با اسپانيا، پرتغال و مراکش گفت: گروه ما گروه بدي هم نيست، من اگر مربي تيم ملي افغانستان باشم و هفت سال در آنجا کار کنم، اگر با ايران بازي کنم راحت نمي‌بازم. اينکه ما با پرتغال هم‌گروه شديم يک فرصت است، ما مربي داريم که هفت سال است با ماست و اين امتيازي براي تيم ملي به‌حساب مي‌آيد. اين مراکش قطعاً قوي‌تر از نيجريه 2014 نيست. جام جهاني ارزشش را دارد که ليگ باز هم تعطيل شود. کي‌روش نشان داده که هر وقت تيم به اردو رفته، بهتر شده است. اين واقعيت است و ارزشش را دارد، حتي اگر وقفه‌هاي مسابقات ليگ بيشتر شود باز هم ارزشش را دارد.

سرمربي تيم فوتبال پيکان در پاسخ به اين پرسش که «آيا تيم ملي مي‌تواند در جام جهاني از گروهش صعود کند؟»، تصريح کرد: اصلاً توقع صعود نبايد خيلي داشته باشيم، اما شانس داريم. در اين سه سال اخير ما رفت و برگشت کره را برديم. آنها تيم کمي نيستند، اما هم در کره و هم در ايران اسير ما بودند. بازي با روسيه هم اميدواري را مي‌دهد که حرف براي گفتن داشته باشيم. ما تيم ملي باشخصيتي داريم و مي‌توانيم اميدوار باشيم، اما نبايد تيم را تحت‌فشار بگذاريم. بازي اول با مراکش فينال است، بازي با اسپانيا هم سخت است، شايد مثل بازي با آرژانتين باشد. ما مقابل آرژانتين عالي بوديم. پرتغال هم تيمي خيلي خوبي است، اما کي‌روش کاملاً از اين تيم شاخت دارد. آنها بازيکنان کشور کي‌روش هستند و ريز جزئيات بازي‌اش را مي‌داند. تيم ملي شانس دارد.

جلالي در واکنش به اين مسئله که «تيم ملي در جام جهاني با سه سبک متفاوت روبه‌رو شده است»، تصريح کرد: نه، من اصلاً اين موضوع را قبول ندارم. حتي مراکش هم سبک بازي‌اش مثل تيم‌هاي اروپاي غربي است. ما مي‌توانيم در جام جهاني امتياز بگيريم، منتهي شرايط خيلي سخت است. با توجه به شرايط سختي که وجود دارد، حتي اگر نياز باشد، لازم است بازي‌ها را تعطيل کنيم

ارسال در: سه شنبه 14 آذر ساعت 18:59 (1396/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن