گتوزو: از ناراحتي خوابم نمي برد
شماره خبر : 141444
سرمربي جديد ميلان مي‌گويد آنقدر از متوقف شدن تيمش در اولين بازي تحت هدايت او، ناراحت است که بعد از مسابقه خواب به چشمانش نيامده است.
 اولين تجربه جنارو گتوزو از هدايت يک تيم در رده بزرگسالان براي او تلخ بود. شاگردان او تا دقيقه 96 بازي‌شان در خانه بنونتو 2 بر يک پيش بودند اما در آخرين دقيقه از دروازه‌بان پيش تاخته حريف گل خوردند و 3 امتياز‌ را با يک امتياز عوض کردند.

 

 

 

 

گتوزو که اين هفته جاي وينچنزو مونتلا را روي نيمکت روسونري گرفت، به شبکه ميلان گفت:« آنقدر ناراحت بودم که خوابم نبرد. نخوابيدم چون صحنه‌هاي بازي مدام از مقابل چشمانم مي‌گذشت و آنها را در ذهنم مرور و به اين فکر مي‌کردم که چرا آنقدر بازي را بد شروع کرديم. کام‌ مان واقعا تلخ شد اما اين را هم مي‌دانيم که خوب بازي نکرديم. با اين حال من تيمي را ديدم که نشان داد توانايي تحمل شرايط سخت را هم دارد و اين ويژگي در ادامه فصل به ما کمک خواهد کرد.

 مي‌دانيم که مي‌توانيم بهتر از اين‌ها باشيم اما من روحيه تيمم را دوست دارم. در تمرينات روز بعد از بازي، من خشم را در چهره‌ بازيکنانم ديدم. طبيعي است که به ما نگاه کنيد و بگوييد که ما کارمان را خوب انجام نمي‌دهيم اما من به شما اطمينان خاطر مي‌دهم که بازيکنان کم‌کاري نمي‌کنند و متعهد هستند. با اين وجود مي‌دانم که اين کافي نيست و بايد از اين بحران خارج شويم.»

ارسال در: سه شنبه 14 آذر ساعت 19:01 (1396/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن