شفر: قائدي به دليل خستگي تعويض شد
شماره خبر : 141473
سرمربي استقلال در نشست خبري شرکت کرد.
وينفرد شفر سرمربي استقلال در نشست خبري بعد از ديدار با سپاهان شرکت کرد و درباره موضوعات مختلفي صحبت کرد که مشروح آن در ادامه مي آيد:

 

هنوز جاي پيشرفت داريم


ابتدا بايد راجع به مصاحبه ديروز صحبت کنم زيرا مشکلات زيادي در  ترجمه مصاحبه ديروز وجود داشت و حالا مي خواهم آن را باز گو کنم. از حرف هايي که ديروز شنيديد متاسف هستم اما اين صحبت هايي نبود که من ديروز زدم. از بازي تيمم در نيمه اول بسيار خوشحال هستم. هميشه اعتقاد داشتم که اين تيم مي تواند خوب بازي کند و اين قدرت را دارد. ما احيتياج به اعتماد به نفس بازيکنان از جمله علي قرباني داشتيم. پاسي که آقاي اسماعيلي دادند و آنگونه که گل زده شد براي ما بسيار مهم بود. ما همواره شوتزني و ضربات ايستگاهي را تمرين کرديم و امروز ديديم که اينکار درست بود. براي جپاروف خيلي خوشحالم که توانست بازي امروز را انجام دهد. خيلي کم اتفاق مي افتد که 3 گل زده شود و امروز روز خوبي براي ما بود. دروازه بان ما در نيمه دوم خيلي خوب عمل کرد. من نمي خواهم يک يا دو بازيکن را انتخاب کنم و از آنها تعريف کنم اما امروز بايد بگويم اميد ابراهيمي و مجيد حسيني بسيار خوب بودند و شما ديديد که جپاروف خوب بوده است. از پيشرفت تيم بسيار راضي هستم اما هنوز جاي پيشرفت داريم. ما با يکديگر صحبت مي کنيم و موضوعاتي هست که من آن را قبول ندارم و بايد بهتر شويم. تشکر مي کنم که به خوبي با من رفتار کرديد و اميدوارم تا فصل دوم بتوانم فارسي صحبت کنم.

 

قائدي به دليل خستگي تعويض شد


هفته ها قبل در مورد قائدي با شما صحبت کردم. او بازيکن جواني است و بهتر است که او بازي کند تا پيشرفت کند. براي يک استعداد خوب نيست که او را به علت ضعيف بودن تعويض کنيم. قائدي خوب بازي کرد اما خسته بود. او براي تيم کارهاي زيادي انجام داد و به دليل خسته بودن تعويض شد. براي اينکه او دچار مشکل فيزيکي نشود تعويض شد. علي قرباني نيز مشکل بدني داشت و مصدوم بود و به همين دليل يعقوب را آورديم. خسرو نيز را در سمت راست زمين اضافه کرديم تا کناره ها را ببنديم.

 

جابر مصدوم بود


جابر به دليل مصدوميت در ليست ما حضور نداشتند. شهباززاده هيچ مشکلي نداشت و ما مي خواستيم بيشتر دفاع کنيم و به همين دليل ايشان به خاطر مسائل تاکتيکي در ترکيب ما حضور نداشتند.

 

ابراهيمي و جپاروف و شجاعيان خيلي خوب بودند


هر سه بازيکن خيلي خوب بازي کردند و به خوبي در ارسال پاس عمل مي کنند. تيم سپاهان با يک مربع در مرکز زمين بود و ما بايد با سه بازيکن عليه آنها در زمين حاضر مي شديم. بچه هاي آناليز ما اين موضوع را بررسي کردند و اين موضوع پيشنهاد آنها بود. ما اين موضوع را تمرين کرديم و بازيکنان خيلي خوب تمرينات خود را در زمين پياده کردند. اميد ابراهيمي خيلي خوب بازي کرد و از او راضي هستم.

ارسال در: چهارشنبه 15 آذر ساعت 20:10 (1396/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن