بازگشت درخشان مسلمان به ترکيب پرسپوليس
شماره خبر : 141474
بازگشت مسلمان به ترکيب پرسپوليس، آنقدر درخشان بوده که بعيد است برانکو دوباره به نيمکت نشيني او فکر کند.

سه بازي و دو پاس گل، کارنامه درخشان مسلمان پس از مصدوميت رسن و حضور دوباره در ترکيب پرسپوليس است. مسلمان اين فصل در 9 بازي فيکس، 5  پاس گل براي پرسپوليس داده و در 5 بازي که نيمکت نشين بوده هم دو گل ساخته تا بهترين گل‌ساز ليگ برتر باشد. مسلمان در شرايطي که پرسپوليس هنوز يک بازي عقب افتاده در ليگ برتر دارد، 7 پاس گل داده و با اختلاف فاحشي، بهترين گل‌ساز ليگ برتر محسوب مي‌شود.

نکته جالب اينجاست مسلمان هنوز نيم فصل اول را تمام نکرده، رکورد موفق‌ترين فصل دوران بازي خودش را هم زده است. فصل پيش مسلمان، 6 پاس گل براي پرسپوليس داد و بر اساس آمار رسمي، بعد از مبعلي و در کنار 4 بازيکن ديگر نفر دوم جدول بهترين گل‌سازهاي ليگ بود. اين فصل مسلمان، در همان نيم فصل اول تعداد پاس گل‌هايش را به عدد 7 رسانده و بيشتر از همه دوران بازي خودش و به اندازه مبعلي، آقاي پاس گل فصل پيش توانسته براي تيمش گل بسازد.

رکورد بيشترين پاس گل در يک فصل ليگ برتر، 13 پاس گل است که مبعلي، حيدري و حاج صفي به آن رسيده‌اند. مسلمان با اين آمار، فرصت دارد فصل بعد رکوردي جديد خلق کند و سقف پاس گل دادن در يک فصل ليگ برتر را بالاتر ببرد.

ارسال در: چهارشنبه 15 آذر ساعت 20:17 (1396/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن