مسي: بردن توپ طلا ديگر برايم در اولويت نيست
شماره خبر : 141479
ليونل مسي، ستاره بارسلونا، تاييد کرد که بعد از بردن 5 توپ طلا، ديگر رسيدن به جوايز فردي برايش اولويت نيست.
مسي با توپ طلايي که در سال 2015 به دست آورد، به اولين بازيکني تبديل شد که توانست پنج بار اين جايزه را از آن خود کند، رکوردي که کريس رونالدو با بردن توپ طلاي امسال مي تواند به آن برسد. اما مسي احساس مي کند بعد از بردن 5 توپ طلا، ديگر به اندازه گذشته تمايلي به بردن اين جايزه ندارد.

او به خبرنگاران گفت:" در واقع، من بيشتر به عناوين تيمي علاقه مند هستم. بردن همه آنچه تا به حال به آن رسيدم، احساس زيبايي داشت؛ به ويژه چند عنوان اول اما پس از آن، ديگر بردن جوايز فردي کمتر برايم اولويت داشت.

 

 

 

دوست دارم همچنان با تيم به دستاوردهاي بزرگ برسم، به ويژه قهرماني در لاليگا و چمپيونزليگ. همچنين بردن جام هايي که با تيم ملي چند بار به آن نزديک شدم اما نبرديم، همچنان برايم اولويت است."

 

مسي در چند مراسم توپ طلا با پوشيدن کت و شلوارهايي با طرح هاي غيرمعمول، سر و صداي زيادي ايجاد کرد. او در اين مورد هم گفت:" اين احساس را داشتم که کت و شلوار متفاوت بپوشم. من هميشه کت و شلوار مشکي مي پوشيدم اما بعد رنگ هاي ديگر را امتحان کردم و طوري شده بود که همه منتظر بودند که ببينند من چه مي پوشم . بنابراين من چند سال بيشتر به پوشيدن آن کت و شلوارها ادامه دادم اما حالا همه چيز به شرايط عادي برگشته است."

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 01:20 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن